Modlanmış Windows 10 sürüm önerisi

Orginotrenks diye biri var bu sitede onun yardımları ve yaptığı ISO'lar var 'NT Lite ile technopath' yazarsanız Google'a yaptığı ISO'ları nasıl yaptığna kadar hepsini gösteriyor. Ben bir ara kullanmıştım gayet kullanışlıydı. Yani güvenilirlik tabii ki sana kalmış ama pek iş yapmıosan sadece oyun için SE bence ideal ama güvenilirlik sorgulanır.

Hocam güvenlik sorun değil zaten virüs içeren uygulamalar kullanıyorum 😁

Hocam denedim güzeldi ama çekirdek arttırma bölümüne kadar silmişler 😁

Hocam güvenlik sorun değil zaten virüs içeren uygulamalar kullanıyorum 😁
O zaman tavsiyem orginotrenks isolarını kullanman gayet rahat kullanımı var. Googledan orginotrenks nt lite ile windows düzenleme yazarsan ulaşırsın saten. konusu var nasıl yaptığı altta paylaşmış iso yuda.

Çekirdek arttırmak bir işe yaramıyor ki. İşlemci sayısı 8 falan olunca bir perforamns artışı olmaz.

Drop azaldığını söylüyorlar hocam.

Orginotrenks diye biri var bu sitede onun yardımları ve yaptığı ISO'lar var 'NT Lite ile technopath' yazarsanız Google'a yaptığı ISO'ları nasıl yaptığna kadar hepsini gösteriyor. Ben bir ara kullanmıştım gayet kullanışlıydı. Yani güvenilirlik tabii ki sana kalmış ama pek iş yapmıosan sadece oyun için SE bence ideal ama güvenilirlik sorgulanır.

Hocam attığınız linke baktım en az rekos ve ReviOS rekos ta DTS sound Studio kurulmuyor ReviOS indiriyorum şimdi.

O zaman tavsiyem orginotrenks isolarını kullanman gayet rahat kullanımı var. Googledan orginotrenks nt lite ile windows düzenleme yazarsan ulaşırsın saten. konusu var nasıl yaptığı altta paylaşmış iso yuda.
Hocam bunlar arasındaki öneriniz nedir?

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    65,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Atlas kurdum hocam ghost ta biraz sorun yaşamıştım ama ghost ta kurabilirim bu işleri sevdiğimden bilgisayarı çok formatladım 😅
Bende seviyorum böyle kendin karşılaştırınca daha mutlu huzurlu oluyor insan internette milyonlarca şöyleydi böyleydi yazanlar var tamam güvenli değil ama denemek lazım. Bu arada Atlas da nasıl yorumlarınızı alabilirmiyiz. Bide ghost da toolbox vardı atlas ta varmı hiç kurmadım atlası ama en iyilerinden biri olduğunu biliyorum.

Ghost kullanmıştım çoğu şey kapalı ayarlı vb. geliyor ayrıca güncellemeleri toolbox üzerinden güncelliyorsun. Ekstra toolboxta oyun için ayarlarda vardı ama FPS ve gecikme karşılaştırması yapmadım.

Geri
Yukarı