Modlanmış Windows'lar ne kadar etki eder?

Windows 11 Update aracı ile tekrar kursam veriler gitmeden bu sorun gider mi? Ayrıca Ghost Spectre bunu nasıl yapabiliyor virüs falan enjekte etse görünür.
Demekki adamlar o kadar profosyenel ki belli ettirmiyor. Ayrıca ben olsam verileri yedekleyip temiz kurulum yapardım.

Temiz kurulum yapınca yaptığımız optimizasyon ayarları gidiyor. Ben temiz kurulum yapınca dahada yavaşlıyor.
Ghost Spectre kullanmaktan iyidir ayrıca GNU/Linux kullanmak daha mantıklı, açık kaynaklı ve güvenilir bir işletim sistemi ayrıca kurunca içinde web tarayıcısı, office programları vs. günlük işler için lazım olan tüm programlar varsayılan olarak geliyor. Yeni kullanıcılara önerim Linux Mint olacaktır.

Ghost spectre kullanmaktan iyidir ayrıca GNU/Linux kullanmak daha mantıklı, açık kaynaklı ve güvenilir bir işletim sistemi ayrıca kurunca içinde web tarayıcısı, Office programları vs. günlük işler için lazım olan tüm programlar varsayılan olarak geliyor. Yeni kullanıcılara önerim Linux Mint olacaktır.

Linux'da exe dosyaları açılıyor mu? Ben açılmıyor diye biliyorum.

Ghost Spectre kullanmaktan iyidir ayrıca GNU/Linux kullanmak daha mantıklı, açık kaynaklı ve güvenilir bir işletim sistemi ayrıca kurunca içinde web tarayıcısı, office programları vs. günlük işler için lazım olan tüm programlar varsayılan olarak geliyor. Yeni kullanıcılara önerim Linux Mint olacaktır.
4-5 defa Farklı Linux dağıtımı kurup tekrardan Windows geçtim. Linux karışık geliyor. Snap Store falan kuruyorum. Yinede uygulamaları kullanmak falan zor oluyor.

Geri
Yukarı