Modlar vs üyeler

Bazı üyeler Discord veya diğer platformlar ile buraya organize giriyor bu gözler çözüm kasma ve insanlara eksi atma kartelleri gördü.
Fazlasini da gordum ben, sadece susuyorum. Susmakta da iyi ediyorum, yoksa forumun huzuru kalmayacaktir.

Ücretli olmasa ve 18 yaş üstü olup 88 uyarı sahibi olmasaydım moderatörlük için bir başvuru yapardım ama iş bizden geçmiş.
Bu kriterler esnetilebiliyor, eger vakit ayirabileceksen ve dogru yapabilecegini dusunuyorsan basvurabilirsin.

@KeyN_N Neyse, en fazla zaten bu kirliliğe bir hafya en iyi bir ay dayanırsınız sonra gelip "Moderasyon göreve" demeyin yoksa bir atasözü vardır: "Tükürdüğünü yalamak".

@283156 bana çözüm satmayı önerdiler ciddiyim.

Bana esnetmezler yani başvursam işimiz var kardeş git işine bak derler ya da spama düşerim.

Başlığı okuyunca üyeler moderatörlere topluca girecek falan zannettim. :d

@351633 dalga mı geçiyorsun ya? Konuyla alakam yok gelmiş bana saçma sapan, alakasız konuşuyorsun. Ben zaten denetimin şart olduğunu söylüyorum. Duvara anlatıyorum herhalde.

Aşırı haklısınız hocam. Bende zamanında sokakta ne satabilirim diye bir konu açmıştım. Birçok kişi mendil, pahalı mendil, bozuk para sat gibi saçma şeyler söylemiş bunların banlanması lazım. Özellikle şu mahalle kekolarının.

@283156 Hocam yalan diyorsam siz ispatlıyın hatta buraya bile Discord ekran görüntüleri attılar konusu bile var.

Adamlar işin ticaretini yapıyor 3-5 hesap ve VPN ile yedek hesapları olanı gördüm çoğu kodese gitmiştir ama neyse. 300 çözüm 30 TL demişlerdi doğru hatırlıyorsam.

Sınavlardan sonra belki şansımı denerim ama ümidim yok desem doğrudur.

Hocam yalan diyorsam siz ispatlıyın hatta buraya bile Discord ekran görüntüleri attılar konusu bile var.
Merak etmeyin, bu tarz islerin moderasyonun haberi vardir. Az bucuk bu tarz seyleri gozlerimle gordum. Moderasyon bunlarin onlemini almaya calisiyor, birkac kez gordum.

Ben moderatorlere ispatlamistim zamaninda birkac ekran goruntusu ile.
Adamlar işin ticaretini yapıyor 3-5 hesap ve VPN ile yedek hesapları olanı gördüm çoğu kodese gitmiştir ama neyse.
Yapmislardir, tahmin edebiliyorum.

Arsızlık ve istismar yani.
Ben pek çok insanın sorununu çözmüşümdür ama çözüm almamamışımdır ama böyle illegal bir yola sapmakta nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…