Çözüldü Modlu Stardew Valley'de uyuduktan sonra ekran kararıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Arda Yagız 05

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Amd HD 5450
Anakart
Gigabyte GA-G41MT-D3
İşlemci
intel duo2 e7500
Ben oyunu bayağıdır oynuyorum sistemim ne kadar kötü de olsa açıyor oynatıyor. Başka bir kayıt oluşturdum ve oynuyorum iyi hoş ama bahar 28. gün oyun uyuduktan sonra ekran karardı ve düzelmedi (modlu oynuyorum 41 mod var). SMAPI uygulamasına baktım durmadan hata veriyor.
Oyuna girebiliyorum, dünyama girdim oynuyorum ama uyuyunca aynısı oluyor. Steam ön belleği temizledim, doya bütünlüğünü sorguladım ama çözülmedi. Yardım ederseniz minnettarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,

Diğer üyelerin de bilgilenmesi amacıyla çözümü detaylı olarak belirtir misiniz?

İyi günler dileriz.

Yüklediğim modu tek klasör sandım ve öyle mods klasörüne attım. Oyunda yeni mevsime geçince bir şeyler değişiyor hata verdi. Türkçe yamasında da aynısını yapmışım. İçindeki dosyaları attım kopyaladım mods klasörüne yapıştırdım eski dosyayı sildim ve oldu.
Sonradan bir mod eklediniz mi? Hata veren modun kırmızı yazması gerekiyor normalde.

Ekledim ama kendi dünyama başlamadan önce eklemdim. Kırmızı yazan ridgeside village Türkçe yama ile ilgili bazı hatalar veriyordu ama bunu baştan beri yapıyordu, bazı kelimeler İngilizceydi. Bir de şimdi eski dünyamla denedim sorunsuz çalıştı. Eski dünyamda bazı modlar yoktu SMAPI 3.18.2

Sonradan bir mod eklediniz mi? Hata veren modun kırmızı yazması gerekiyor normalde.

Tamam kanka çözdüm, yine de ilgilenmeye çalıştığın için teşekkür ederim.

Merhaba,

Diğer üyelerin de bilgilenmesi amacıyla çözümü detaylı olarak belirtir misiniz?

İyi günler dileriz.

Yüklediğim modu tek klasör sandım ve öyle mods klasörüne attım. Oyunda yeni mevsime geçince bir şeyler değişiyor hata verdi. Türkçe yamasında da aynısını yapmışım. İçindeki dosyaları attım kopyaladım mods klasörüne yapıştırdım eski dosyayı sildim ve oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı