Modlu Windows 10 önerisi

melihkesen

Decapat
Daha fazla  
RAM
12 GB RAM 1866 MHZ
SSD veya HDD modeli
Ssd 120 Gb
Ekran kartı
Gtx 1080
Anakart
M5A97 LE 2.0 Am3
İşlemci
Fx6300 3.8 Ghz Am3
Ortalama oyunlarda 120 FPS civarı alıyorum monitör 165 Hz.
Hem FPS yükseltme hem de gereksiz Windows araçlarının olmadığı güvenilir Windows 10 modu tavsiyeniz var mıdır?

Hocam modlu Windows ben tavsiye etmiyorum sisteminiz gayet iyi aldığınız FPS de iyi bence gerek yok eğer illa istiyorsanız Windows'tan gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz.

Katılıyorum modlu Windows 10 versiyonları çok eski neredeyse antika denecek PC'lerde kullanılmalı bence güvenlik açısından. Manuel olarak sistemi yoran hizmetleri kapatmak daha mantıklı.

Hocam modlu Windows ben tavsiye etmiyorum sisteminiz gayet iyi aldığınız FPS de iyi bence gerek yok eğer illa istiyorsanız Windows'tan gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz.

İşlemcim kötü usta.

AtlasOS Technopat tarafındanda öneriliyor ne dersiniz?

Son düzenleme:
Düşündürücü atıp cevap vermeden kaçtı bildiğin arkadaşım. Etiketlemiştim oysaki bu tür konularda çok bilgili. Biliyorum zamanı yok ama ufak bir öneri yapsa ne olacaktı.

AtlasOS denenebilir.

@Lusyz ReviOS kullanıyor size deneyimlerini aktaracaktır.

En sevdiğim yanı Windows hizmetlerının olması mesela mağaza falan ayrıca özel bir toolu var. 4 GB RAM Q9300 ile RAM kullanımları çok güzel şahsen öneririm.

1679602122275.png

Peki ReviOs Güvenilirmi?
Mesela AtlasOs güvenilir kodları halka açık
ama revios kapalı diye biliyorum ?
Kanka ben revios kullanıyorum ve ben halen hiçbir sorun yaşamadım AtlasOS duydum ama denemedim ve açık kaynak olsa bile belki yalandır bilemezsiniz ben şimdilik herkesin kullandığı ve benimde denedigimi önere bilirim seçim sizin

Geri
Yukarı