Modlu Windows 10 önerisi

Anladım hocam, şöyle bir video gördüm burada revi OS hızlı denmiş, modlu olduğu için çok kararsızım açıkçası :) ama müsait vakitte denemek istiyorum modlu ISO, AtlasOS ISO bulamadım nette?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Custom OS'lara kendinizi emanet etmenize gerek yok hocam. NTLite ve şu yaptığım rehber ile çok daha iyi bir işletim sistemi yapabilirsiniz. Atlas ve revi OS kullandım ikisinde de driver sorunu veya bazı oyunalrda aşırı FPS düşme sorunu var hala. Hiç gerek yok öyle aksiyonlara.

Ben şahsen 22H2 kullanıyorum 20H2 ISO versiyonunda o kadar çok bug sistem hatası oyun içi droplar gördüm çok can sıkıyordu playbook ile 22H2 kurunca sorunlarım çözüldü yani çok daha iyi olmuş.

Hocam ReviOS 10 yada ReviOS 11 bende düşündüm ama forumda devamlı mod lu diye kurmayın deniyor, nasıl işletim sistemi? Memnun musunuz? Farklılık ne ana olarak?

Hocam playbook mu kuruyorsunuz?
Oyunlarda FPS artışı gözlemlemedim çok (Varsa bile belki 5-8 FPS). Ama bilgisayarın açılma süresi hızlandı, kullanılan RAM azaldı, masaüstü hızlandı yani genel olarak hızlandı bilgisayar.

Ben şahsen 22H2 kullanıyorum 20H2 ISO versiyonunda o kadar çok bug sistem hatası oyun içi droplar gördüm çok can sıkıyordu playbook ile 22H2 kurunca sorunlarım çözüldü yani çok daha iyi olmuş.
Hocam yani 22H2 mi kullanmalıyım? Bir de şu playbook ne tam olarak anlayamadım.

OgnitorenKs kur geç.
Biraz araştırma yaptığımda hiç adını duymadım. Evet modlu Windowsların hiçbiri ℅100 güvenilir değil ancak biraz adı olursa iyi olur.

Hocam yani 22H2 mi kullanmalıyım? Bir de şu playbook ne tam olarak anlayamadım.

Biraz araştırma yaptığımda hiç adını duymadım. Evet modlu Windowsların hiçbiri ℅100 güvenilir değil ancak biraz adı olursa iyi olur.
Yapımcısı bu forumdan. Hatta sitesinde discord'u bulunuyor. Oradan konuşabilirsiniz kendisi ile.

Yapımcısı bu forumdan. Hatta sitesinde discord'u bulunuyor. Oradan konuşabilirsiniz kendisi ile.
Tamamdır sağol bir kafa karışıklığım olursa Discord'una girerim.

Hepinize tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir de çok kısa bir soru soracağım dump indirme yeri çok karışık geldi Technopat forumdan orijinal Windows 10 22H2 indiriyorum doğru yapıyorum değil mi?

Geri
Yukarı