Modlu Windows önerisi

habipseker06

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
128 ssd +1000 gb hdd
Ekran kartı
GT 430 2gb
Anakart
Asus
İşlemci
Q8200
Arkadaşlar stok Windows 10 da gereksiz programlar var o da performansı etkiliyor.
Optimize ve performansı iyi olan bir tane önerir misiniz?

SSD ve 8 GB RAM var ise guncel sayılabilecek olan LTSC 2021'i kullan. Modlu önermiyorum, illa lazımsa aşağıdaki konuyu inceleyebilirsin. Valorant, 1909 ve altindaki Windows surumlerinde oynanmiyor zaten.

SSD ve 8 GB RAM var ise guncel sayılabilecek olan LTSC 2021'i kullan. Modlu önermiyorum, illa lazımsa aşağıdaki konuyu inceleyebilirsin. Valorant, 1909 ve altindaki Windows surumlerinde oynanmiyor zaten.

Valorant oynamıyorum Minecraft GTA V FIFA 19 CS oynuyorum.

Arkadaşlar stok Windows 10 da gereksiz programlar var o da performansı etkiliyor.
Optimize ve performansı iyi olan bir tane önerir misiniz?

Windows 10 Ghost Spectre kullanıyordum ben 2 GB RAM'de iş yapıyordu 800+ RAM'e kadar düşüyordu kullanımı yani bir Windows 7 gibi ama benim dediğim 1 yıl önce idi şu an ne durumda bilemiyorum.

Windows 10 Ghost Spectre kullanıyordum ben 2 GB RAM'de iş yapıyordu 800+ RAM'e kadar düşüyordu kullanımı yani bir Windows 7 gibi ama benim dediğim 1 yıl önce idi şu an ne durumda bilemiyorum.

Hocam son zamanlarda Ghost Spectre'nin virüslü olduğuna dair iddialar var pek güvenmiyorum.

Sadece Valorant icin gecerli degil zaten incelemeler. Genel olarak gecikme ve FPS aynı olur.

Hocam peki arayüzü hızlı mıdır?

Geri
Yukarı