Modüler PSU'da eksik kablo sorun yaratır mı?

SuiCast

Kilopat
Merhaba ben 2. el modüler bir PSU aldım. Satan arkadaş kargoya verdi ve bana 10 kablonun 2 tanesinin eksik olduğunu, eksik olanın hangi kablolar olduğunu bilmediğini söyledi. Eksik kablo sıkıntı yaratır mı? Örneğin Molex kablosu eksikse sorun yaşamam çünkü fanlarım kasaya bağlı. Ben ileride satarken falan çok büyük sıkıntı yaşatacaksa iade edeyim.
PSU bu Phanteks AMP550W.
Kablolar bunlar.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence size Cooler Master V550 V2 göz kırpıyor.

Açıkçası ikinci elde ürün alırken kutu içeriginin tam olması zannımca artı teşkil ediyor. Satarken fiyatı etkileyebilir. Eksik kabloyu alayım deseniz, AMP serisinin kabloları da kolay bulunabilir değil.

Bence size Cooler Master V550 V2 göz kırpıyor.

Açıkçası ikinci elde ürün alırken kutu içeriginin tam olması zannımca artı teşkil ediyor. Satarken fiyatı etkileyebilir. Eksik kabloyu alayım deseniz, AMP serisinin kabloları da kolay bulunabilir değil.
Aynen hocam 1 hafta rehin kaldı sanırım para da.

Kargoyu alıp mı iade edeyim yoksa hiç almayayım mı bunun hakkında bilginiz var mı? Sarı siteden alışveriş yaptım.

@SuiCast böyle bir durum yasamadim ama alttaki linkte kargo yapıldıysa, ürünü alıp öyle iade oluşturmanız gerektiği belirtilmiş. Bir de yine sitenin telefonundan da doğrulayabilirsiniz.

Geri
Yukarı