PSU'da temassızlık sorun yaratır mı?

DeriyamBaba

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim sistemimdeki Power kablosu ya tam oturmuyor ya da kabloda bir sorun var. Çok anlamadım, o kabloyu fazla ileri geri falan ayağımız çarpınca ara sıra sistem kapanıyor. Yani anlayacağınız hafif temassızlık var gibi. Çok olmuyor, fazla oynanılınca oluyor. Bunu servise götüreyim mi? Gerek var mı? Sisteme zarar verir mi? Şu ana kadar 3 kere anca oldu.

Merhaba arkadaşlar, benim sistemimdeki Power kablosu ya tam oturmuyor ya da kabloda bir sorun var. Çok anlamadım, o kabloyu fazla ileri geri falan ayağımız çarpınca ara sıra sistem kapanıyor. Yani anlayacağınız hafif temassızlık var gibi. Çok olmuyor, fazla oynanılınca oluyor. Bunu servise götüreyim mi? Gerek var mı? Sisteme zarar verir mi? Şu ana kadar 3 kere anca oldu.

Sisteme zarar gelebilir en iyi ihtimal budur en kötü ihtimal Ark yapabilir onunla biler yangın çıkabilir.

PSU Power kabloları her yerde bulunabilir eşe dosta sor varsa ödünç al bak sorun yoksa yeni bir kablo satın alırsın. Eğer ki girişte bir sorun varsa o zaman servise verirsin PC siz kalma bu günlerde.

Geri
Yukarı