Çözüldü Mojave kurulumunda elma simgesinde takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murat OK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba

Kurulum esnasında Apple simgesinde takılı kalıyor ne yapmalıyım.
Teşekkürler

Son düzenleme:
End Randomseed hatası alıyorum. Recep Hocanın videoda belirtiği gibi dosyayı değiştirdim. Ama her seferinde aynı hatayı alıyorum

Dosya Ekleri

• WIN_20200108_18_54_35_Pro.jpg
    WIN_20200108_18_54_35_Pro.jpg
    178,7 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarlarınız tam mı? USB 2.0 portu ile denediniz mi? Doğru configi kullanıyorsunuz değil mi? Ek olarak, fazlalık configleri silin. Sanırım sisteminiz imzadaki gibi. Eğer öyleyse zen config dışındakileri silip, sona bıraktığınızın adını "config.plist" olarak değiştirip deneyin. Bu arada sisteminiz imzadaki gibiyse RTX 2070 macOS için uyumsuz.

BIOS ayarlarınız tam mı? USB 2.0 portu ile denediniz mi? Doğru configi kullanıyorsunuz değil mi? Ek olarak, fazlalık configleri silin. Sanırım sisteminiz imzadaki gibi. Eğer öyleyse zen config dışındakileri silip, sona bıraktığınızın adını "config.plist" olarak değiştirip deneyin. Bu arada sisteminiz imzadaki gibiyse RTX 2070 macOS için uyumsuz.
Benim harici 2 tane ekran kartım var. Dediklerinizi uygulayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı