Molecule PC Güvenilir mi?

Zulu16

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, 15-16 saat önce PchocasıTV şöyle bi inceleme yapmış. TIKLA!
Sistem benim de hoşuma gitti ancak sağlayıcı MoleculePC isminde bir firma. Bu sitenin adını ilk kez duyuyorum nedir? Ne değildir? Güvenilir mi? müşteri hizmetleri yeterli mi? Daha önce bu siteden alışveriş yapmış olan birisi varsa bunları açıklayabilir mi? Sitede bize ulaşın kısmında hiçbir mail veya telefon numarası olmaması da ayrıca dikkatimi çekti.

Ayrıca bu sistemin dolar böyle iken bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir sizce? İtopya,Sinerji gibi sitelerden toplamaya kalksan 7-8k dan aşağı fatura çıkmaz kesinlikle.

Sistemin Linki: TIKLA!

PCH güvenilir olmayan yerle çalışmaz adamların 200 adet stoğu var. Bir aksilik çıksa kanal bunu üstlenmek zorunda kalır. Videoda dedikleri gibi yeni bir firma olduğu için böyle de bir reklam yapmak istemişler. Stok bitmeden almanı tavsiye ederim
Kasanın önü hava almıyor. Ama sanırsam güvenilir.

Oyun testlerini yapıyorlar ısınma normal seviyelerde

İyi günler arkadaşlar, 15-16 saat önce pchocasıtv şöyle bir inceleme yapmış. TIKLA!
Sistem benim de hoşuma gitti ancak sağlayıcı moleculepc isminde bir firma. Bu sitenin adını ilk kez duyuyorum nedir? Ne değildir? Güvenilir mi? Müşteri hizmetleri yeterli mi? Daha önce bu siteden alışveriş yapmış olan birisi varsa bunları açıklayabilir mi? Sitede bize ulaşın kısmında hiçbir mail veya telefon numarası olmaması da ayrıca dikkatimi çekti.

Ayrıca bu sistemin dolar böyle iken bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir sizce? İtopya, sinerji gibi sitelerden toplamaya kalksan 7-8Kdan aşağı fatura çıkmaz kesinlikle.

Sistemin linki: TIKLA!

Selam dostum. Bende bakıyorum bu PC'ye aldın mı sen?

Geri
Yukarı