Mondial Drift L 63 bin liraya alınır mı?

onurvr

Femtopat
Daha fazla  
Almalı mıyım yoksa fiyatlar düşer diye beklemeli miyim bilemedim. Hiç de anlamıyorum, başlangıç motorum olacak.

2. el japon motor daha iyi olur ama super sport istiyorsan 63 bin liraya yeni R125'ler falan yok. Ben olsam Hero Duet falan alırdım sıfır ama bu da alınır yani.

36 yaşındayım bu ülkede herhangi bir şeyin fiyatının düştüğünü hiç görmedim.
Ama Drift L 63 bin edecek bir motosiklet değil.

Üzücü.
Paran neye yetiyorsa ve mümkün mertebe piyasada bol olan bir makine seç o zaman, Ekipmana da en az 10 bin ayırmak lazım.

Üzücü.
Paran neye yetiyorsa ve mümkün mertebe piyasada bol olan bir makine seç o zaman, Ekipmana da en az 10 bin ayırmak lazım.
Evet mümkün olduğunda satıp yeni bir motor alırım diye düşünüyorum. Deneyim elde ede ede. Galiba 10 binden de fazla tutacak noter, sigorta, plaka, kask eldiven gibi gibi, ehliyetim de yok henüz.

Üzücü.
Bu motor cep yakmaz satarken demişlerdi.

Ya zaten her geçen gün zam geliyor ben 2022 de NS200 aldım 62ye şimdi 108 bin sıfırı 100 desem anında gider. Zarar edeceğini sanmıyorum.
Ama sende ehliyette yokmuş zaten ehliyet bir ton para tutacak. Ben sadece ekipman için demiştim 10 bin kask eldiven mont vs.

Geri
Yukarı