Mondial Wing 50 aldım çok memnunum

Nerede oturuyorsunuz acaba ustanın firmasının adı nedir ? ben hala daha Mondial TAB bu dediklerini yapamıyorum, çok iyiymiş adına gerçekten çok sevindim elimde böyle bir imkan olsa bir saniye düşünmeden yapacağım
TAB ile kaç km hıza çıkıyorsunuz en fazla?

Ama daha yazılımın daha gelmediğini söyledi bende bu sene değil sene ye yaza doğru yaptıracağım artık.
İlginçmiş, ama CC yükseltmesi bile başlı başına çok iyi. Wing modeli enjeksiyonlumuydu acaba ?

TAB ile kaç km hıza çıkıyorsunuz en fazla?
İlk 500 km rodajından sonra limitörü iptal ettirmiştim, ilk zamanlar 61-62 km/s sabit ara ara 64 km/s görüyordum ama 1000 küsür km geldiğimde stabil 60-61 km/s sabit ilerliyordu akabinde debriyaj kırıldı ondan sonra maksimum 60 km oldu ama 57-58 km/s hızlarında debriyaj kırık iken yakalıyabiliyordum.

Ne yazık ki TAB enjeksiyonlu olduğu için çıkışının ardından kaç yıl geçmiş olsa da hiçbir firma CC yükseltme kiti üretmedi ve ne yazık ki ürünün satışının olmamasının sebebiyle de ürünün ikinciel fiyatları absürt düşük, ben alırken 12900tl idi 2021 haziran o ara Arora cappucino 50cc modeli ise 15500tl idi bütçem yetmediğinden alamamıştım, ama şuanda TAB 20000tl alınabilirken Cappucino modeli 30000-33000tl civarlarında geziyor.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum bende dün tavsiyeler üzerine wing aldım benim bildiğim 80 fazla yükselmiyor 100 lük ya da daha büyük kitler var mı?

Motorunun havasını bozmayacak aksusuar öneriniz var mı?

Benim motorda sele biraz garip kapanıyor elle bastırmak gerekiyor bayağı sizde de durum böyle mi?

Sinyaller aynı zamanda gündüz farı ya sizde de hafif pır pır yapıyor mu?

Merhaba hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz yokuşlarda çekişi çok düşüyor mu CC yükseltme yaptınız mı?
Halen kullanıyorum iki kişi çok rahat 45 i görüyor cc arttırma yapmadım limitörü de kaldırmadım zaten nasıl yapılacağını bilmiyorum ama kalksa iki kişi 60-70 arası yapar diye tatmin ediyorum. Yokuş çıkıyor ben 180 cc motordan geçtiğim için beni tatmin etmiyor ama 30-40 arası tırmanıyor çoğu yokuşu. Motorun en büyük artısı led farları ki farklı modelleri de kullandım bi kere aşırı sisli bir havada kullanmak zorunda kalmıştım görüş çok düşüktü ama led farlar çok iyi perfomans sunuyordu 5-10 ile gidebileceğim yolu dörlüyü açıp 45 ile gittim.

Bende Manisa' da yaşıyorum :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı