Money Club Karta Ödeme Nasıl Yapılır?

Herkesgibi

Kilopat
MONEY Club kartı nasıl kullanıyoruz ödemeyi kasada para ile mi yapıyoruz yoksa karta önceden para yükleme vs. işlemleri yapmak gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce ''Money Club'' kartını veriyorsun bir kere geçiriyor. Sonra banka kartı,kredi kartını ya da nakit veriyorsun. Böylelikle indirimlerden ve kampanyalardan faydalanıp ''Money Club'' kartına bonusları yüklüyorsun. Sadace Migros'ta geçerli diye biliyorum. Bizim burda biz her şeyi Migros'tan aldığımız için biliyorum bunları bende. :)

Önce ''Money Club'' kartını veriyorsun bir kere geçiriyor. Sonra banka kartı,kredi kartını ya da nakit veriyorsun. Böylelikle indirimlerden ve kampanyalardan faydalanıp ''Money Club'' kartına bonusları yüklüyorsun. Sadace Migros'ta geçerli diye biliyorum. Bizim burda biz her şeyi Migros'tan aldığımız için biliyorum bunları bende. :)
Ben 18 yaşından küçüğüm nasıl alabilirim?

Migros'ta bir kasiyere gidip ''Money Club'' kart almak istiyorum, diyorsun. 1.5 TL verip kartını alıyorsun. Her Migros alışverinden sonra önce kartı verip sonra ödemeni yapıyorsun. Bu kadar. Neden almak istiyorsun ki bu kartı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı