Monitör 1920x1080 göstermiyor

Elimde yeni almış olduğum bir monitör var. Ben de bu monitörü laptopa bağlayıp test etmek için gerekli olan şeyleri yaptım. Laptopun görüntü kalitesi 1366 × 768, monitörün 1920 × 1080 acaba bunla bir alakası var mıdır ya da elimde bir PC var onunla denesem olur mu?

1612180763256-87432735.jpg

Monitör modelini ve donanım kimliğini yazar mısınız?

Bazen benim monitörde de oluyor bir iş için mavi kabloyu (VGA) çıkarıp takıyorum seçenekleri bozuluyor :D Dediğim kabloyu çıkar tak yap büyük ihtimalle düzelir ama düzelmezse yukarıda bir arkadaş Nvidia Denetim masası yazmış ordan da yapabilirsin ben bazen ordan yapıyorum kabloyu çıkarmaya üşenince. :)

Bazen benim monitörde de oluyor bir iş için mavi kabloyu (VGA) çıkarıp takıyorum seçenekleri bozuluyor :D dediğim kabloyu çıkar tak yap büyük ihtimalle düzelir ama düzelmezse yukarıda bir arkadaş NVIDIA Denetim Masası yazmış oradan da yapabilirsin ben bazen oradan yapıyorum kabloyu çıkarmaya üşenince. :)

Abi hallettimde şimdi de monitörde başka sıkıntı var durduk yere ekranın ortasında siyah beyaz pikseller beliriyor ekran 1 saniyelik siyah oluyor geri düzeliyor.

Geri
Yukarı