Monitör alırken pivot olması çok önemli mi?

Pivot özelliği genelde yazılımcıların daha çok kod satırı görmesi için kullandığı bir özellik. Ne amaçla kullanacağına göre değişir. Monitörü dik tutmak sana bir yarar sağlayacak mı?

Sorduğun sorunun cevabı sende.

Yayıncılar chat gibi işlevleri görmek için kullanırlar genelde yazılımcılar da kod satırlarını görebilmek amacıyla pivot özelliğini kullanır. FPS oyunlarında çok da ihtiyacınıza yaramaz.

Pivot özelliği genelde yazılımcıların daha çok kod satırı görmesi için kullandığı bir özellik. Ne amaçla kullanacağına göre değişir. Monitörü dik tutmak sana bir yarar sağlayacak mı?

Sorduğun sorunun cevabı sende.

Pivot özelliği olan monitörler yükseklik ayarı sağlamıyor mu? Ben öyle biliyorum yoksa monitörü dik tutmanın benim için yararı yok.

Pivot özelliği olan monitörler yükseklik ayarı sağlamıyor mu? Ben öyle biliyorum yoksa monitörü dik tutmanın benim için yararı yok.
Hayır pivot monitör dik konuma getirilebilen monitör olur. Yükseklik ayarı zaten olup olmadığını özelliklerinde ve ölçüsünü milimetre olarak verirler. Ancak fps oyunları için monitörün arkaya eğimli olması daha iyi olur. Yani o özellik olmalı. Örnek 27" fps oyunları için uygun bir monitör:
Bu monitör de her özellik var:

Hayır pivot monitör dik konuma getirilebilen monitör olur. Yükseklik ayarı zaten olup olmadığını özelliklerinde ve ölçüsünü milimetre olarak verirler. Ancak FPS oyunları için monitörün arkaya eğimli olması daha iyi olur. Yani o özellik olmalı. Örnek 27" FPS oyunları için uygun bir monitör:
Bu monitör de her özellik var:

27 inç 1080p monitör almayı düşünmüyorum pikseller sayılıyormuş herhalde.
Bu monitörde var mı dediğiniz özellik.

Bütçem 1800'e kadar var ama çokda para vermek istemiyorum.
Bir de bu var.https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-aoc-24g2u-bk-24-1ms-full-hd-ips-oyuncu-u-fiyati,543704414.html

Yeni konular

Geri
Yukarı