Monitör bağlı gözüküyor fakat görüntü yok

Kloox

Hectopat
Başlıkta da olduğu gibi yıllardır kullandığım ekran durduk yere görüntü vermemeye başladı. Bilgisayarda çift monitör kullanıyorum ve 2. ekranım bilgisayarı açtığımda tepki verip açılıyor ama görüntü yok. Ekranı çıkartıp başka bir bilgisayara taktığımda da aynı tepkiyi verdi. Monitör çalışıyor ama ekran komple siyah. Ayrıca ekranda bulunan tuşlara vs. bastığımda da bir tepki yok ama monitörü bilgisayar kapalıyken açtığımda Acer yazısı geliyor yani ekran kırık veya bozuk değil. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Başlıkta da olduğu gibi yıllardır kullandığım ekran durduk yere görüntü vermemeye başladı. Bilgisayarda çift monitör kullanıyorum ve 2. ekranım bilgisayarı açtığımda tepki verip açılıyor ama görüntü yok. Ekranı çıkartıp başka bir bilgisayara taktığımda da aynı tepkiyi verdi. Monitör çalışıyor ama ekran komple siyah. Ayrıca ekranda bulunan tuşlara vs. bastığımda da bir tepki yok ama monitörü bilgisayar kapalıyken açtığımda Acer yazısı geliyor yani ekran kırık veya bozuk değil. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
ram bellekleri kontrol et çıkar tak tozunu sil olmazsa bios sıfırla

hiçbir kaynaktan görüntü alamıyorsan vga kablosuyla alakalı bir durum olabilir o değilse monitör anakartıyla alakalı bi durumdur.
Yazmayı unutmuşum ama yeni satın aldığım bir vga kablosuyla da denedim bir şey değişmedi. Bilgisayarıma DP çeviricisiyle bağlı. Diğer bilgisayara çeviricisiz taktım birşey değişmedi. Her şeyi denedim son çare Acer teknik destek heralde.

Yazmayı unutmuşum ama yeni satın aldığım bir VGA kablosuyla da denedim bir şey değişmedi. Bilgisayarıma DP çeviricisiyle bağlı. Diğer bilgisayara çeviricisiz taktım bir şey değişmedi. Her şeyi denedim son çare Acer teknik destek herhalde.

Monitör anakartıyla alakalı bir durumdur. Garantiliyse servise yollayabilirsin

Geri
Yukarı