Monitör, cam sil ile temizlenir mi?

Bence sen bu yorumları düşünme.:D yok az nemli yok çok nemli. Al benim temizleme spreyini. Ekranı kapat. Sıcak soğuk önemli değil. İstediğin gibi ister beze sıkarak temizle monitörü. İster monitöre sıkarak temizle monitörü. Ben her ikisini de kullanıyorum. Bazen leke kalıyor 3-4 fıs fazla sıkıyorum.
Yanlış mı yani benim mesajım 1995 ten beri temizliyoruz.

1-2 saat su lekesi bırakıyor. İçini nemlendirebilir. Tam emin değilim ama ben 3 yıldan uzun süredir cam sil ile temizliyorum. Monitör hala taptaze :D.

Ben biraz takıntılı bir adamım ya. Şimdi cam sil kullanırken bir şey yaparım mazallah monitör çizilir ölü piksel falan olur, en iyisi LCD temizleme spreyiyle temizlemek. :D

Yanlış mı yani benim mesajım 1995'ten beri temizliyoruz.

Sana göre doğru olabilir. 1995'ten beri temizliyorsun. 1995'teki TV'leri kullanmıyoruz. Herkes monitörü bir şey olur mu korkusuyla temizliyor. Adamlarda bunları bununla temizleyin diye solüsyon yapmış zaten. Nasıl temizlenir bu monitörler diye adamlar oturmuş düşünmüş. Al arkadaşım şöyle bir solüsyon onunla sil demiş. Şahsen ben üzülürüm. Nemli bezle monitörü sileceğime tozlu kalsın daha iyi. Bir tane eski mikro fiberle tozunu alırım hiç ıslatmadan daha iyi.

Sana göre doğru olabilir. 1995'ten beri temizliyorsun. 1995'teki TV'leri kullanmıyoruz. Herkes monitörü bir şey olur mu korkusuyla temizliyor. Adamlarda bunları bununla temizleyin diye solüsyon yapmış zaten. Nasıl temizlenir bu monitörler diye adamlar oturmuş düşünmüş. Al arkadaşım şöyle bir solüsyon onunla sil demiş. Şahsen ben üzülürüm. Nemli bezle monitörü sileceğime tozlu kalsın daha iyi. Bir tane eski mikro fiberle tozunu alırım hiç ıslatmadan daha iyi.
Eskiden solüsyon mu vardı daha dün gördünüz buğun kağıt mendil kullanıyoruz.

Eğer kağıt mendil ya da kuru bezle güzel geçersen hiç de su lekesi kalmıyor. Nemli bez diyoruz çok hafif nemli olacak arkasından hemen kuramadan kağıt mendille temizlenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah bir şey olmaz. Ben solüsyon dışında ekranı başka bir şeyle silmedim. Solüsyon alırken eğer pakette yoksa mikrofiber bez de istiyorum de yardımcı olsunlar. Ben bunu kullanıyorum. Bu da bitti yenisini alacağım.

Milrofiber bez ile silmeyin tavsiyemdir. Zamanla kuruyup sertleşen bir yapısı olduğu için ekranı çizebilir başıma geldiği için söylüyorum. En iyi bez olarak eski beyaz atlet parçası gibi bezler daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı