Monitör, cam sil ile temizlenir mi?

Ben hiç silmiyorum ama sonuçta cam yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran temizleme spreyi alacağım zaten öyle temizlemeye karar verdim. Sıkıntı çıkmasın sonra.

İnşallah bir şey olmaz. Ben solüsyon dışında ekranı başka bir şeyle silmedim. Solüsyon alırken eğer pakette yoksa mikrofiber bez de istiyorum de yardımcı olsunlar. Ben bunu kullanıyorum. Bu da bitti yenisini alacağım.

İnşallah bir şey olmaz. Ben solüsyon dışında ekranı başka bir şeyle silmedim. Solüsyon alırken eğer pakette yoksa mikrofiber bez de istiyorum de yardımcı olsunlar. Ben bunu kullanıyorum. Bu da bitti yenisini alacağım.

BİM'e gidip bakacağım LCD ekran temizleme spreyine. İnşallah vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
BİM'e gidip bakacağım LCD ekran temizleme spreyine. İnşallah vardır.
Monitörü kapat sıcaklığı gitsin nemli bir bez ve kağıt mendil ile çok güzel temizliyorum ama temizilerken çok çok bastırmadan yavaş yavaş baştan nemli besle geç sonra kağıt mendille kurula. Kuralarken monitörü kız gibi düşün sert olma.
Monitörü kapat sıcaklığı gitsin nemli bir bez ve kağıt mendil ile çok güzel temizliyorum ama temizilerken çok çok bastırmadan yavaş yavaş baştan nemli besle geç sonra kağıt mendille kurula. Kuralarken monitörü kız gibi düşün sert olma.
Bezi çok ıslatmacan nemli çok az bulaştıracak ekrana sıvıyı çok hafif nemli olcak.

Bezi çok ıslatmacan nemli çok az bulaştıracak ekrana sıvıyı çok hafif nemli olacak.

Bence sen bu yorumları düşünme.:D yok az nemli yok çok nemli. Al benim temizleme spreyini. Ekranı kapat. Sıcak soğuk önemli değil. İstediğin gibi ister beze sıkarak temizle monitörü. İster monitöre sıkarak temizle monitörü. Ben her ikisini de kullanıyorum. Bazen leke kalıyor 3-4 fıs fazla sıkıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı