Monitör çizgi çizgi oldu

Bütçe
0

claptown

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Asus
Merhaba, çift monitör kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yoktu. Oyuna girdim ve bir anda çizgi çizgi olmaya başladı sebebi nedir? Televizyona bağladım ve onda da aynı sonuç. İlla yenisini mi almam gerek?

Bağlantı portu: HDMI.
75Hz.
1920x1080.

Dosya Ekleri

• moıniröre.jpg
    moıniröre.jpg
    250,6 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba, çift monitör kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yoktu. Oyuna girdim ve bir anda çizgi çizgi olmaya başladı sebebi nedir? Televizyona bağladım ve onda da aynı sonuç. İlla yenisini mi almam gerek?

Bağlantı portu: HDMI.
75Hz.
1920X1080.

GPU. Rip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı sizlere ömür. Chipset arızası muhtemelen.
Chipsetin ne olduğunu bilmiyorum ama google dan baktığım kadarıyla bilgisayarımda hiç bir sorun yok, ekran böyle oldu oyuna girerken, normalde olmazdı hiç bir şey yoktu az önce oldu bu bilgisayar açıkken oyundan alt tab attım ve bu oldu.

GPU. Rip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eminmiyiz hocam, ana monitörde sağlam çalışıyor ama.

Şimdide böyle oldu, yaptığım hareketler ufakda olsa yukarda gözüküyor.

Dosya Ekleri

• böyle.jpg
    böyle.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 55
Chipsetin ne olduğunu bilmiyorum ama Google'dan baktığım kadarıyla bilgisayarımda hiçbir sorun yok, ekran böyle oldu oyuna girerken, normalde olmazdı hiçbir şey yoktu az önce oldu bu bilgisayar açıkken oyundan Alt Tab attım ve bu oldu.

Emin miyiz hocam, ana monitörde sağlam çalışıyor ama.

Şimdide böyle oldu, yaptığım hareketler ufakda olsa yukarıda gözüküyor.

Başka kablo ile dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı