Monitör çözünürlüğü olması gerekenden daha yüksek

fa5uk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim sistemim:
4x2 8 GB RAM.
İşlemci: Intel Core 4570. (OC)
Monitör: Casper M989A.

Sorun: Yanlış monitör driveri.

Şimdi ben PC'yi Windows 8.1'den Windows 10'a çevirmeme rağmen sorun düzelmedi.

Sorun monitörün driveri yanlış ve bu yüzden Valorant gibi oyunlarda black bar sebebine yol açıyor.
Sanırım işlemcimin driveri sorunlu ama sonuna kadar güncel her şeyi güncellediğimden eminim Intel'in sayfasından sondaki.
Sürüme kadar indirdim ama düzelmedi ekran kartımın chipseti yandığı için APU kullanıyorum APU'ya geçtiğimde çözünürlükler değişti.
Garipleşti 2K ya kadar çıktı normalde 1366x768 olan monitörüm şu an monitörüm Casper olmasına rağmen Aygıt Yöneticisi'nden monitörlere.
Baktığımda Acer S271HL olarak gözüküyor eski genel PnP monitördü şimdi genel PnP monitör yüklenmiyor. Yüklediğimde genel PnP olmayan.
Monitör yükleniyor. Sorunun sebebini bilen var mı? Sorun: Yanlış monitör driveri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim sistemim:
4x2 8 GB RAM.
İşlemci: Intel Core 4570. (OC)
Monitör: Casper M989a.

Sorun: Yanlış monitör driveri.

Şimdi ben PC'yi Windows 8.1'den Windows 10'a çevirmeme rağmen sorun düzelmedi.

Sorun monitörün driveri yanlış ve bu yüzden Valorant gibi oyunlarda Black bar sebebine yol açıyor.
Sanırım işlemcimin driveri sorunlu ama sonuna kadar güncel her şeyi güncellediğimden eminim Intel'in sayfasından sondaki.
Sürüme kadar indirdim ama düzelmedi ekran kartımın chipseti yandığı için APU kullanıyorum APU'ya geçtiğimde çözünürlükler değişti.
Garipleşti 2K ya kadar çıktı normalde 1366x768 olan monitörüm şu an monitörüm Casper olmasına rağmen Aygıt Yöneticisi'nden monitörlere.
Baktığımda Acer S271hl olarak gözüküyor eski genel PnP monitördü şimdi genel PnP monitör yüklenmiyor. Yüklediğimde genel PnP olmayan.
Monitör yükleniyor. Sorunun sebebini bilen var mı? Sorun: Yanlış monitör driveri.

Black bar varsa alt + enter yap.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı