Monitör dahil 15 bin TL sistem önerisi

Bende Arc 750 ve i3 12100F ikilisi var ETS 2'de %400 ölçekleme ve diğer ayarlar tamamen Full'de 100-120 FPS alıyorum.

%400 derken? Ben orta ya da yüksek ayarlarda oynamayı planlıyorum ultraya gerek yok Valorant'ta ortalama kaç FPS alıyorsunuz.

@Slmbneymen o fiyata biraz zor maalesef. Tavsiyem eğer hala almadıysanız YouTube kanallarının indirimli sistemlerini kovalamanız. Uygun fiyata PC bulabilirsiniz yanına da monitör alırsınız. Arkadaşlar zaten forumda yardımcı olurlar.

Şu an almak istememin sebebi kur fiyatları.

%400 derken? Ben orta ya da yüksek ayarlarda oynamayı planlıyorum ultraya gerek yok Valorant'ta ortalama kaç FPS alıyorsunuz.

Şu an almak istememin sebebi kur fiyatları.
Valorantta en yüksek ayarlarda 120-150 fps alıyorum. En düşük ayarlarda 350 FPS'nin aşağısını görmedim. 1080P için.

Valorant'ta en yüksek ayarlarda 120-150 FPS alıyorum. En düşük ayarlarda 350 FPS'nin aşağısını görmedim. 1080p için.

Teşekkürler.

Bütçeni arttır. Attığım monitörü al. Bundan da başka seçeneğin yok gibi.

Bu sistem ile Valorant ve ETS 2 de kaç FPS alinir.

Son düzenleme:
Bütçeni arttır. Attığım monitörü al. Bundan da başka seçeneğin yok gibi.
Dün 13 bugün 20k jsjsj

Şu an için önerebileceğiniz bir sisitem var mı 16 17 k civarı güzel markalar istiyorum ama sisitem daha düşük olsun ama kaliteli olsun ileride yükseltmeler yaparım 1650'li siistem de olabilir yani şöyle diyeyim
3.5 k falan monitör
15k sisitem
Böyle bir şeye ihtiyacım var oynayacağım oyunlar çok yüksek grafikli oyunlar değil
ETS 2 ( trucker MP) de.
Forza Horizon 4
Valorant.
Orta ayarlarda kasmadan oynarsın yeter bana ikinci ele hiç bulaşıyorum
Şimdiden teşekkürler.

Dün 13 bugün 20k jsjsj

Şu an için önerebileceğiniz bir sisitem var mı 16 17 k civarı güzel markalar istiyorum ama sisitem daha düşük olsun ama kaliteli olsun ileride yükseltmeler yaparım 1650'li siistem de olabilir yani şöyle diyeyim
3.5 k falan monitör
15k sisitem
Böyle bir şeye ihtiyacım var oynayacağım oyunlar çok yüksek grafikli oyunlar değil
ETS 2 ( trucker MP) de.
Forza Horizon 4
Valorant.
Orta ayarlarda kasmadan oynarsın yeter bana ikinci ele hiç bulaşıyorum
Şimdiden teşekkürler.
Kartı buradan RX6600 yap.
Monitör olarak da bunu alabilirsin.

Kartı buradan RX6600 yap.
Monitör olarak da bunu alabilirsin.

Hocam kasa hakkında ne düşünüyorsunuz.
3060 12 GB RX 6600'den daha iyi mi bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı