Monitör Dahil 2000-2200 TL Arası Sistem Toplama

@TheRebeliousTR
Senin de sisteminde ram 4 gb yanlış görmediysem .. Bence 8gb ' ın altında kalmamalı..
Sonradan 4 gb eklesin çünkü ekran kartına yatırım yapmak her zaman daha mantıklı
Ben 4300 Tl ye notebook aldım daha iyi ekran kartlısı varken gittim daha iyi işlemcili olanı aldım çok daha memnunum ayrıca örnek olarak söyledim benim ekran kartımda GTX 750 yüksek ayarlarda rahat rahat oynuyorum
Çok zekisin . Valla çok zekisin. Peki sana soracağım bir sorum var. O ultra dediğin oyunlar nedir ve kaç fps de oynuyorsun ayrıca İşlemcin nedir?

Merhaba,

Bu sistemi size gönül rahatlığıyla önerebilirim :)

i5-4460
MSI H81M-P32
GSKILL RipjawX 8GB (2x4GB) 1600MHz
Sapphire R9 280 Dual-X O.C
Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm
Zalman Z3 Plus
Corsair VS 550
Viewsonic 21.5" VA2246-LED

İ3 4360 ve R9 290'lı sistem çok daha yüksek oyun performansı vericektir. Önerdiğim sisteme bakın derim. G3258 2 çekirdekli bir işlemci İ3 2 fiziksel çekirdeği var ve Threading teknolojisi sayesinde 4 çekirdek gibi çalışıyor ve daha ileriye dönük. İ3 4360 ve R9 290 ikilisi çok daha iyidir.

Son düzenleme:
Benim önerdiğim sistemde Ram'i 1 tane fazla eklemişim onu çıkarırsa 2200 TL civarı tutuyor ve daha iyi performans alıcağına eminim R9 290 yolda bırakmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı