Monitör dahil 25.000₺ sistem önerisi

Bütçe
25000

Monitör olarak da VA panel önermem, eğer 24 inç yeterli derseniz (27 inç yakından kullanımda piksel yoğunluğu az olduğu için önermiyorum) ucuz olduğu için bunu, bütçe varsa altındakini tercih edebilirsiniz:

27 inç isterseniz AOC 27 inç versiyonu 24 inçe göre daha ucuz:

Eğer bütçe yetmiyorsa:

LG'nin 24 inç versiyonu:

Monitör olarak da VA panel önermem, eğer 24 inç yeterli derseniz (27 inç yakından kullanımda piksel yoğunluğu az olduğu için önermiyorum) ucuz olduğu için bunu, bütçe varsa altındakini tercih edebilirsiniz:

27 inç isterseniz AOC 27 inç versiyonu 24 inçe göre daha ucuz:

Eğer bütçe yetmiyorsa:

LG'nin 24 inç versiyonu:

Bir arkadaşım için bakıyorum hocam. AMD sistem istemediğini söyledi. Monitör önerilerinizi göz öninde bulunduracağım.

Bu bilgisayarlar iyi midir?

Hala alınabilir bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaşım için bakıyorum hocam. AMD sistem istemediğini söyledi. Monitör önerilerinizi göz öninde bulunduracağım.

Bu bilgisayarlar iyi midir?

İlk attığın sistem iyi değil diğer ikisi iyi ama 8 GB VRAM neyine yetecek bilmem.

AMD niye istemiyormuş?

İlk attığın sistem iyi değil diğer ikisi iyi ama 8 GB VRAM neyine yetecek bilmem.

AMD niye istemiyormuş?
Ağır oyunlar oynayan biri değil, kendisine niye istemediğini sormadım ama bana danışırken AMD istemediğini söyledi. Kendi şahsi fikrimde Nvidia'dan yana çünkü kendisi çok bilgisayarlarla samimi değil. Muhtemel bir AMD probleminde başı ağrıyabilir. Her ne kadar AMD platformunda hatalar sıfıra yaklaşsa da kafasının rahat olmasını istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı