Monitör dahil 25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
25.000

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem 25 bin ₺. Hazır sistem değil de tüm parçaları teker teker önerirseniz memnun olurum. Belirli bir marka takıntım yok. Ürünün kronik sorunu olmadığı sürece her türlü markaya açığım, özellikle fiyat / performans ürünleri çok iyi olur. 2. el istemiyorum, tüm ürünler 0 olsun. Bütçeye monitör de dahil olacak ve en az 144 Hertz olmasını istiyorum. Şimdiden ayıracağınız zaman ve vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 5600.
B450 m. K
16 GB RAM
Tercihinize göre M.2 SSD.
FSP Hydro 550W PSU.
RX 6700XT.
ASUS VP249QGR 23.8″ 144Hz 1ms DisplayPort, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming monitör.

Merhaba. Bütçem 25 bin ₺. Hazır sistem değil de tüm parçaları teker teker önerirseniz memnun olurum. Belirli bir marka takıntım yok. Ürünün kronik sorunu olmadığı sürece her türlü markaya açığım, özellikle fiyat / performans ürünleri çok iyi olur. 2. el istemiyorum, tüm ürünler 0 olsun. Bütçeye monitör de dahil olacak ve en az 144 Hertz olmasını istiyorum. Şimdiden ayıracağınız zaman ve vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim, saygılar.
Hazır sistem daha mantıklı olucak neden istemiyosunuz

Ryzen 5 5600.
B450 m. K
16 GB RAM
Tercihinize göre M.2 SSD.
FSP Hydro 550W PSU.
RX 6700XT.
ASUS VP249QGR 23.8″ 144Hz 1ms DisplayPort, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming monitör.

Hazır sistem daha mantıklı olucak neden istemiyosunuz
Hocam güzel hazır sistem öneriniz varsa onu da alabilirim. Ben sadece parça parça bakarsak hazır sistemden daha ucuza gelir diye düşünmüştüm ondan.

Hocam güzel hazır sistem öneriniz varsa onu da alabilirim. Ben sadece parça parça bakarsak hazır sistemden daha ucuza gelir diye düşünmüştüm ondan.

Hazır kampanyalar oluyor mesela şu an Gençer Gaming'de 5500 + RX 6600 13 k onu 5600 yapıp M.2 yükseltip daha uyguna bir şey de toplayabilirsiniz ve hangi oyunları oynayacaksanız ona göre önerelim.

Benim topladigim sistemin aynısını buldum ve daha ucuz. Ve araştırın hocam çok daha iyilerini bulucaksini, 22 k ya geçen ince hesap da 4000 serisi kart vardi.

Hazır kampanyalar oluyor mesela şu an Gençer Gaming'de 5500 + RX 6600 13 k onu 5600 yapıp M.2 yükseltip daha uyguna bir şey de toplayabilirsiniz ve hangi oyunları oynayacaksanız ona göre önerelim.

Benim topladigim sistemin aynısını buldum ve daha ucuz. Ve araştırın hocam çok daha iyilerini bulucaksini, 22 k ya geçen ince hesap da 4000 serisi kart vardi.
Hocam genellikle yarış oyunları oynuyorum ancak ara sıra FPS TPS oyunları da oynuyorum, biraz karışık bir oyun zevkim var. Monitör 144hz veya 165hz olması yeterli diye düşünüyorum zira oynadığım oyunlarda bu civarda FPS alırım diye düşünüyorum.

Hocam genellikle yarış oyunları oynuyorum ancak ara sıra FPS TPS oyunları da oynuyorum, biraz karışık bir oyun zevkim var. Monitör 144Hz veya 165Hz olması yeterli diye düşünüyorum zira oynadığım oyunlarda bu civarda FPS alırım diye düşünüyorum.

Hocam monitöre 4-5 k ayırın 20 klık hazır sistemlere bakın.
İtopya.
İncehesap.
Gencergammıng.
Sinerji.
GameGaraj
Vb.

Geri
Yukarı