Monitör dahil 45 bin TL sistem önerisi

Uton

Megapat
Makaleler
3
Merhaba herkese, dizüstü bilgisayarımı iade ettikten sonra çok fazla da bütçemi aşmadan 45 bin TL monitör dahil bir sistem önerisi lazım çünkü farklı ekipmanlara da 10 bin TL gibi bir para harcayacağım. Doktorum sağlık sorunumdan dolayı oyunların süresini azalt dedi zaten günde 2-4 saat falan sadece LoL veyahut CSGO veya FİFA oynayacağım, en azından doktorum artık tüm oyunları oynayabilirsin dediği zamana kadar. Bilgisayar ise daha çok çeşitli mühendislik alanlarında kullanılacak, uzun vadede yükseltilebilir bir sistem olursa iyi olabilir. Sistemin hazır veya tek tek toplanmış olması fark etmiyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ediyorum.

Merhaba herkese, dizüstü bilgisayarımı iade ettikten sonra çok fazla da bütçemi aşmadan 45 bin TL monitör dahil bir sistem önerisi lazım çünkü farklı ekipmanlara da 10 bin TL gibi bir para harcayacağım. Doktorum sağlık sorunumdan dolayı oyunların süresini azalt dedi zaten günde 2-4 saat falan sadece LoL veyahut CS:GO veya FIFA oynayacağım, en azından doktorum artık tüm oyunları oynayabilirsin dediği zamana kadar. Bilgisayar ise daha çok çeşitli mühendislik alanlarında kullanılacak, uzun vadede yükseltilebilir bir sistem olursa iyi olabilir. Sistemin hazır veya tek tek toplanmış olması fark etmiyor. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederim hocam, monitörü biraz daha araştıracağım. 4060Ti’nin VRAM’inden endişeliydim fakat önceki dizüstü bilgisayarımda da 3060 vardı zaten.

Bu arada bu fiyat bandına 4070’li bir sistem mevcut değil sanırım.

hocam kasayı gt301 yapıp alabilirsiniz

eğer kendiniz toplama gibi bir şansınız varsa belki daha ucuza gelebilir
4060Ti ile 4070 arasındaki fark sanırım bayağı fazla, ama zaten doktorum uyardığı için ve çalıştığım için hikayeli her oyunu bitirmeye vaktim olmayacak, dediğim gibi CSGO, LoL, FİFA ve ileride iyi bir direksiyon seti belki alırsam F1 oynarım. Sanırım bu oyunlar için her şeyden kısmaya gerek var mı bilmiyorum. 4060Ti’nin biraz performansını araştırmam gerekiyor. Teşekkür ederim belki buna da dönebilirim birden işlemci yükseltip, bütçemi aşabilir miyim ona bakmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı