Monitör dahil 5000 TL sistem tavsiyesi

Corsair Cmk8gx4m1d3000c16 Vengeance Lpx 8 Gb 3000mhz Ddr4 Pc Ram | Trendyol (İleride bir adet daha eklersiniz.)

Toplam 5326₺ tutuyor. GTA V gibi oyunları en yüksek ayarda oynatır.

Edit: Kasa koymayı unutmuşum. Düzeltiyorum hemen.
Edit: Düzelttim.

CORSAIR CMSX8GX4M1A2666C18 8GB DDR4 2666MHz CL18 VENGEANCE SIYAH NOTEBOOK SODIMM BELLEK: Amazon.com.tr (İleride bir adet daha eklersiniz.)
Toplam 5120₺ tutuyor. GTA V gibi oyunları en yüksek ayarda oynatır. Rekabetçi oynamadığınız için renk kalitesi güzel parlak malzeme kalitesi iyi bir 75Hz koydum.

Edit: Kasa koymayı unutmuşum. Düzeltiyorum hemen.
Attığınız RAM notebook RAM'i ve sisteme kasa eklemeyi unutmuşsunuz.

"İlerde bir adet daha ekleyin."

Toplam 5170 TL tutuyor, GTA 5 için 8 GB RAM yeterli. İlerde 1 adet daha eklersiniz ve çift kanal bellekten ötürü performansınız daha da artar.
Bana gerçekten iyi bir yardımda bulundunuz. Öneriniz için çok teşekkür ederim.

"Ileride bir adet daha ekleyin."

Toplam 5170 TL tutuyor, GTA 5 için 8 GB RAM yeterli. İleride 1 adet daha eklersiniz ve çift kanal bellekten ötürü performansınız daha da artar.

Kaydettim bende arıyordum böyle bir sistem tam aradığım bütçede teşekkür ederim.

Bana gerçekten iyi bir yardımda bulundunuz. Öneriniz için çok teşekkür ederim.

Dostum bu arada alacağın sistemin testlerini internetten bulabilirsin ben senin için buldum FPS değerleri gayet iyi Ultra'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bu arada alacağın sistemin testlerini internetten bulabilirsin ben senin için buldum FPS değerleri gayet iyi Ultra'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı