Monitör doygunluğu nasıl arttırılır?

yiğitkerim

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben laptop kullanıyorum. Laptopa bir de 2. bir ekran bağladım, bu ekranın doygunluğunu arttırmak istiyorum. NVIDIA denetim masasında ekran bölümü yok, Intel grafik merkezinde bağladığım ekranın görüntü ayarlarını tam yapamıyorum. Monitörün doygunluğunu arttırabileceğim bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben laptop kullanıyorum. Laptopa bir de 2. bir ekran bağladım, bu ekranın doygunluğunu arttırmak istiyorum. NVIDIA denetim masasında ekran bölümü yok, Intel grafik merkezinde bağladığım ekranın görüntü ayarlarını tam yapamıyorum. Monitörün doygunluğunu arttırabileceğim bir program var mı?

NVIDIA kontrol paneline girin masaüstü renk ayarlarını ayarlayından en altta ki digital vibranceyi kendi gözünüze göre yükseltin.

NVIDIA kontrol paneline girin masaüstü renk ayarlarını ayarlayından en altta ki digital vibranceyi kendi gözünüze göre yükseltin.
Arkadaş NVIDIA denetim masasında ekran kısmı yok demiş.

Bağladığınız monitörün altında veya arkasında tuşlar vs. var mı? Normalde kendi ayarları oluyor.

Ekran kısmında değil zaten masaüstü renk ayarlarında.
Bu "3D Ayarları" altında Ekran bölmesi yok ondan bahsediyor.

1684683527946.png

Monitörün kendi ayarlar kısmından belki yapabilirsiniz.

Intel'de gözükmesi lazım aslında. Intel'in Denetim Masası'nın ekran görüntüsünü atar mısınız?

Kanka gözüküyor laptopun ana ekranını ayarlayabiliyorum öylede diğer monitörde en aşağıda doygunluk ayarı yok

Intel'de gözükmesi lazım aslında. Intel'in Denetim Masası'nın ekran görüntüsünü atar mısınız?

Laptopun ana ekranını ayarlayabiliyorum ancak bağladığım monitörde yok doygunluk ayarı

Yeni konular

Geri
Yukarı