Monitör ekranında birden fazla nokta var

• Konuyu başlatan yklc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 247
Birkaç nokta için monitör değiştirilmez. Görmezden gelirsin. Her renk ortamında da fark edilmezler zaten. Monitöre sert temas ettiysen oluşmuştur. Veya daha önceden vardı ve sen fark edemedin.

Az değiller maalesef resimde çizdiğim sekildeler.

Tekrar bağla PS4'ü bak bakalım duruyor mu noktalar, ve aynı kablo mu bilgisayara bağladığın?

Hayır bilgisayara DP ile bağladım PS 4'e HDMI ile başlamıştım.

Dosya Ekleri

• 20240105_211835.jpg
    20240105_211835.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 12
Başka DP yoksa HDMI ile bağla bilgisayara, belki kablo problemlidir.

Şöyle ilk olarak HDMI ile PS4'u taktım bir sorun yoktu bembeyaz ekran açtım ve sorun yoktu sonra PC'ye HDMI taktım sorun yoktu o zaman sorun DP da idi diye düşündüm PC'ye DP taktım ve tekrar beyaz bir arka plan açtım ve şimdi de yoktu 3sekilde denedim ve gitmişlerdi. Böyle bir şey olabilir mi?

Şöyle ilk olarak HDMI ile PS4'u taktım bir sorun yoktu bembeyaz ekran açtım ve sorun yoktu sonra PC'ye HDMI taktım sorun yoktu o zaman sorun DP da idi diye düşündüm PC'ye DP taktım ve tekrar beyaz bir arka plan açtım ve şimdi de yoktu 3sekilde denedim ve gitmişlerdi. Böyle bir şey olabilir mi?

Hocam tekrar ve tekrar bakıyorum ve halen varmış daha demin gorememistim PS4 de de var monitorü garantiye mi yollayayım? İade olacağını sanmıyorum süresi geçmiş olabilir.

Son düzenleme:

Hocam tekrar ve tekrar bakıyorum ve halen varmış daha demin gorememistim PS4 de de var monitorü garantiye mi yollayayım? İade olacağını sanmıyorum süresi geçmiş olabilir.
DP ve HDMI ile denedin, kablo kaynaklı değil yani. :/

Garanti kapsamındaysa monitörü yollayabilirsin ancak forumu bir araştır, THK ile ilgili veya Adem Helvacı diye bir hakem var, monitör/TV'ler konusunda açıklamaları vardı, belki oradan bir bilgi edinebilirsin. Geçmiş olsun.

DP ve HDMI ile denedin, kablo kaynaklı değil yani. :/

Garanti kapsamındaysa monitörü yollayabilirsin ancak forumu bir araştır, thk ile ilgili veya adem helvacı diye bir hakem var, monitör/TV'ler konusunda açıklamaları vardı, belki oradan bir bilgi edinebilirsin. Geçmiş olsun.

Tamam hocam çok sağ olun 😢

Amazon.com.tr satıcısından aldıysanız öncelikle durumu Amazon ile görüşün. Muhtemelen teknik servise yönlendirme yapacaklardır. Ürünü gönderin, sorun büyük ve ciddi olduğundan DOA raporu talep edin. DOA raporunu aldıktan sonra da değişim için Amazon'a başvurabilirsiniz.

Viewsonic'te teknik servise kim bakıyor bilmiyorum, yan çizerlerse THH yerine Amazon ile görüşün, bu tür olaylarda kendileri inisiyatif alabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı