Monitör ekranını ıslak mendille sildim bir şey olur mu?

KaanTt

Centipat
Sipariş ettiğim monitör evime ulaşınca monitörü silme girişiminde bulundum o sırada sadece ekranı silebileceğim ıslak mendil vardı. Islak mendille silip peçete ile de kuruladım monitörün ekranı zarar görmüş müdür?

Valla monitör çalışırken veya sıcakken silme benim tavsiyem. Ölü pikseller oluştuğunu düşünüyorum. Emin olmasam da çalışırken falan sıkıntılı olabilir silmek. Islak mendil iz bırakır harici bir zarar vereceğini sanmam nemli ve yumuşak bir bezle silmen uygun olur.

Bu tür şeyleri neden yaptıktan sonra soruyorsunuz ki? Zarar göreceğini söylesek nasıl geri alacaksın yaptığın şeyi? Yapmışsın zaten.

"Dairemiz ikinci katta, balkondan aşağı atladım çünkü pencereden atlayabilecek kadar zayıf değilim. Parmaklarımdan biri ters duruyor. Sizde parmağım kırılır mı?"

Artı -1 Eksi
Sipariş ettiğim monitör evime ulaşınca monitörü silme girişiminde bulundum o sırada sadece ekranı silebileceğim ıslak mendil vardı. Islak mendille silip peçete ile de kuruladım monitörün ekranı zarar görmüş müdür?
Bişey olmaz, ekran çalışır durımda sıcakken silme. Annem ekranımı bozmuştu etrafı sildiği bezle silip :).

Yeni konular

Geri
Yukarı