Monitör Ekranının Gidip Gelmesi

Ekran kartım MSİ GTX 1060 O.C ve monitörümde DVİ girişi var, yani DVİ girişli olarak kullanıyorum ekran kartımı. Sorunum ise nadir olarak ekran göz kırpar gibi oluyor, bu göz kırpmalar başladığı zaman 2-3-4 defa tekrar ediyor ve bu tekrar aralıkları 10-20 dk arayla gerçekleşiyor. Sonra göz kırpmıyor baya bir süre, belirsiz bir zamanda tekrar başlıyor ve sonrasında aynı tekrar sayısı şekilde döngü gibi devam ediyor bu sorun. Neden olmakta bu? Kablo olabilir ama kablo yeni ve monitörüm ise PHILIPS İPS Full HD 1080p. Sorunumun sebebi üzerine fikirlerinizi bekliyorum, beraber çözelim. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneme/yanılma ile anlayabiliriz. Evde DVİ'ı bağlayacak bir cihaz var mı? Ya da TV gibi bir monitöre başka çıkışla bağlamayı dene. (Ekran kartını)

Deneme/yanılma ile anlayabiliriz. Evde DVİ'ı bağlayacak bir cihaz var mı? Ya da TV gibi bir monitöre başka çıkışla bağlamayı dene. (Ekran kartını)
DVI'dan farklı bir girişi dene eğer aynı şeyler oluyorsa garantisi devam ediyorsa gönder.
Bayağı oldu bu sorunla karşılaşmadım. Kasam, anakartım, işlemci soğutucum değiştiğinden beri bu sorun hiç olmadı ve bu parçalarında değiştiği zaman 1 haftayı geçti. Teşekkürler gerçekten, eğer bu sorun devam etmeye başlarsa sizin çözümlerinizi deneyerek sizlere dönüş sağlayacağım.

Son düzenleme:
Bayağı oldu bu sorunla karşılaşmadım. Kasam, anakartım, işlemci soğutucum değiştiğinden beri bu sorun hiç olmadı ve bu parçalarında değiştiği zaman 1 haftayı geçti. Teşekkürler gerçekten, eğer bu sorun devam etmeye başlarsa sizin çözümlerinizi deneyerek sizlere dönüş sağlayacağım, Konu kilitlenebilir.

Konuyu kilitlemeyin isterseniz bir sorun çıkarsa yeni konu açmanıza gerek kalmaz. Konu takibimdedir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı