Monitör görüntü gidip gelme ve görüntü bozulma sorunu

Problem hala devam ediyor :D . sorun kalmadı demiştim ama tekrar olmaya başladı .
Şuan oyundayken sorun olmuyor . sadece internette video izlerken oluyor . youtubeda tam ekran izleyince sorun yok . facebookta, twitterda o küçük videoları izlerken oluyor en çok . Sorun bence çözünürlükle alakalı . ama çözemedim hala . eskisinden daha nadiren oluyor . bi ara ekran videosu çekerken yakalama çalışcam

Son düzenleme:
Ben freesync kapattıktan sonra daha sorun yaşamadım. :) Tek sıkıntısı freesync kapatınca 72Hz olan monitör 60'da çalışıyordu. Onuda el ile overclock yaparak 72'ye çıkardım.

Ben freesync kapattıktan sonra daha sorun yaşamadım. :) Tek sıkıntısı freesync kapatınca 72Hz olan monitör 60'da çalışıyordu. Onuda el ile overclock yaparak 72'ye çıkardım.
Freesync AMD için en iyileştirilmiş seçiliydi . direkt kapat yaptım 4 5 gündür sorun yok bendede . umarım devam etmez artık .

monitörün kullanım klavuzunda ekran kartım yok resmen daha yeni fark ediyorum
Free-Sync işlevi
1. Free-Sync işlevi DP/HDMI1/HDMI2 ile çalışır
HDMI/DP : 30~75Hz
2. Uyumlu Grafik Kartı: Önerilenler listesi aşağıdaki gibidir; şu adres ziyaret edilerek de incelenebilir:
www.AMD.com
AMD Radeon™ RX 480
AMD Radeon™ RX 470
AMD Radeon™ RX 460
Radeon Pro Duo
AMD Radeon R9 300 Series
AMD Radeon R9 Fury X
AMD Radeon R9 360
AMD Radeon R7 360
AMD Radeon R9 295X2
AMD Radeon R9 290X
AMD Radeon R9 290
AMD Radeon R9 285
AMD Radeon R7 260X
AMD Radeon R7 260

monitör : aoc G2590VXQ 75 hz 1ms
AMD Radeon RX 570 kullanıyorum . monitörün freesync ını nasıl kapatıcam ? monitörün arayüzünde öyle bi seçenek yok . sadece şunu buldum extra sekmesinde
çözünürlük : 1920 h x 1080 v
y. frekans : 84khz
d.frekans : FreeSync üzerinde değişiklik yapamıyorum menüde

Geri
Yukarı