Monitör gözlük temizleme suyu ile temizlenir mi?

Seyit_AP24

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Monitörümde biraz parmak izi lekesi ve tozdan kaynaklı birkaç leke var. Mikrofiber bez ile ne yaparsam yapayım gitmiyorlar. Gözlük kullanan biri olarak gözlük temizleme suyunun bu konuda etkili olabileceğini düşünüyorum. Ancak yine de ya bir şey olursa korkusundan yapamıyorum. Sizce gözlük temizleme suyu ile temizlemek güvenli mi?

Merhabalar. Monitörümde biraz parmak izi lekesi ve tozdan kaynaklı birkaç leke var. Mikrofiber bez ile ne yaparsam yapayım gitmiyorlar. Gözlük kullanan biri olarak gözlük temizleme suyunun bu konuda etkili olabileceğini düşünüyorum. Ancak yine de ya bir şey olursa korkusundan yapamıyorum. Sizce gözlük temizleme suyu ile temizlemek güvenli mi?

25 lira için riske girmeyin.

Valla ben laptopu peçeteye kolonya döküp siliyorum. Gözlük suyu da cama zarar vermeyen bir şeyden yapılmıştır herhalde.

Ben monitörleri birçok şey ile sildim, yıllardır bir sıkıntı çıkmadı ama ekran temizleme solisyonları ve fiber bez ile daha iyi sonuç alırsın. Solisyon yoksa da fiber beze kolonya camsil falan sıkıp sil. Diğer türlü siliciler (bez, peçete vb.) toz ve geçici izler falan bırakıyorlar.

Geri
Yukarı