Çözüldü Monitör hız aşırtma sonrası ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1emirhan125

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eğer imla hatası yaparsam affola. Monitörüme overclock yapmayı deniyordum. Radeon ayarlardan özel çözünürlükten 100 Hz yapmayı denedim. Daha sonra monitör karardı ve uygun olmayan mod tavsiye edilen mod 1920x1080 60 Hz demeye başladı. PC'yi resetledim ama ekran hala böyle ne yapabilirim.

Ekran kartı: RX 460.
Anakart: MSI H110M GAMING.
Monitör: Samsung SF350 21.5.

Son düzenleme:
Çözüm
Otomatik onarım moduna girerek bilgisayarı düşük çözünürlük modunda başlatın.

Nasıl yapılıyor söyler misiniz?
Arkadaşlar bir şekilde girmeyi başardım sistem geri yükleme ile 1 gün öncesine yüklüyorum. İnşallah olur.
Sorun çözüldü sistem geri yükleme ile. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Forumu yeni yeni kullandığım için ceza kesmeyin lütfen hata yaptıysam özür dilerim gerçekten. Konu kilitlenebilir.
Kurulum belleği varsa kurulum belleği ile girmeyi dene.

Videonun hepsini izle, başını izleyip kapatma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Otomatik onarım moduna girerek bilgisayarı düşük çözünürlük modunda başlatın.

Nasıl yapılıyor söyler misiniz?
Arkadaşlar bir şekilde girmeyi başardım sistem geri yükleme ile 1 gün öncesine yüklüyorum. İnşallah olur.
Sorun çözüldü sistem geri yükleme ile. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Forumu yeni yeni kullandığım için ceza kesmeyin lütfen hata yaptıysam özür dilerim gerçekten. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…