Monitör hoparlöründen ses gelmiyor

Dark.money

Hectopat
Bilgisayara yeni Windows attım, önceden monitörün hoparlörünü kullanıyordum şu an takılı değil olarak çıkıyor. Nasıl kullanabilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçeneklerde monitör varmı? Sizin attığınız ssde görünüyor ki AMD bazlı ses aygıtı var. Bu çipsetin yani anakartın olabilir. Başka ssleri atar mısınız. Ayrıca monitör driver varsa yardımcı olabilir.

Seçeneklerde monitör var mı? Sizin attığınız SSD'e görünüyor ki AMD bazlı ses aygıtı var. Bu çipsetin yani anakartın olabilir. Başka ssleri atar mısınız? Ayrıca monitör driver varsa yardımcı olabilir.
Monitör yok zaten önceden de monitör yoktu yine böyle resimli kullanıyordum.
Monitör yok zaten önceden de monitör yoktu yine böyle resimli kullanıyordum.
Realtek indirdim yine olmadı.
Seçeneklerde monitör var mı? Sizin attığınız SSD'e görünüyor ki AMD bazlı ses aygıtı var. Bu çipsetin yani anakartın olabilir. Başka ssleri atar mısınız? Ayrıca monitör driver varsa yardımcı olabilir.
Olan bütün resmileri atayım 1 dakika.

?
Cevap lütfen.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 55
  • hh.GIF
    hh.GIF
    29,4 KB · Görüntüleme: 88
Bilgisayarda hoparlör çalışır durumdaydı ta ki yeni Windows yükleyene kadar şimdi ne ses geliyor ne bir şey dün de yazdım cevap gelmedi AUX kablosu aldım bütün girişleri denedim nafile.

dfef.GIF
Ekran Alıntısı.GIF

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı