Monitör iadesi kabul olmadı

Emir15

Picopat
Alalı 3 gün olmuştu. Ghosting yapıyor diye iade ettim. Aynı sorun arkadaşımda da oldu. Onunki kabul oldu ama benim kabul olmadı. Özenle paketledim. Sadece bir tane jelatini söküktü. Neden kabul etmediler? Ne yapabilirim? Açıklama: Ürünü beğenmedim. FreeSync özelliğini kullanmadım. Ek olarak garanti belgesi yollanmamis.
Red sebebi: Mevzuata göre iadesi kabul edilmeyen ürünün yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmiştir.
Daha önceden 2 monitör iade ettim. Birinde ölü piksel, birinde ghosting çıkmıştı. İkisi de kabul oldu. Ama bu kabul olmadı. Ne yapabilirim? Ne olur yardım edin.

Bir jelatindan dolayı iadenin red olması normal değil bence. Bir THH'ye başvurun siz. İade etmemek için bahane bence bu.

Onlardan kaynaklanan bir sorun varsa. Sen bir şeyi bozmadıysan hakkını aramak için tüketici haklarınızı kullanın.

Satıcı ile iletişime geçin. Tüketici mahkemesine vereceğinizi ve kanunda şu ibarenin yer aldığını belirtin.

Jelatin yakmış sizi.

Jelatinlik bir şey yok daha önceden 2monitör iade ettim 2sininde jelatini söküktü. Moralim çok bozuldu kaç aydır 144Hz monitörün hayalini kuruyordum.
Satıcı ile iletişime geçin. Tüketici mahkemesine vereceğinizi ve kanunda şu ibarenin yer aldığını belirtin.
demin aradım adamı iade alamayız dedi. Benim yaşım küçük oldugu için fazla takmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…