Monitör iadesi kabul olmadı

Tüketici hakem heyetine başvur bence.

Tehdit ederek konuş. Bir büyüğün varsa ver o konuşsun. Tehdit ederek derken kastım, mahkemeye, tüketici hakem heyetine başvuracağınızı, iade almak zorunda olduklarını söyleyin.

Tehdit ederek konuş. Bir büyüğün varsa ver o konuşsun. Tehdit ederek derken kastım, mahkemeye, tüketici hakem heyetine başvuracağınızı, iade almak zorunda olduklarını söyleyin.

Magazaya öyle mesaj yolladım. Aynı dediğiniz gibi. Babamın gelmesini bekliyorum.

Kişisel olmayan ürünlerde 14 günlük koşulsuz iade hakkım var.
Ürünü hangi siteden aldın?

N11 aptekteknoloji. Mağaza iademi kabul etmedi diye tekrar taleb oluşturdum. Sebepede ghosting sorunu var dedim. Arkadaşımda aynısını dedi onunkı kabul olmuştu. Eğer olmazsa babamla konusturcam gene olmazsa tüketici hakları.

Tüketici hakeme heyetine başvurun.

Jelatin yakmış sizi.

Bu geçerli bir sebep değil, cihazı bozmadın sonuçta.
THH.

Onlardan kaynaklanan bir sorun varsa. Sen bir şeyi bozmadıysan hakkını aramak için tüketici haklarınızı kullanın.

THH'ye gerek kalmadı bir daha iade talebi yolladım ghosting yapıyor diye bu sefer kabul oldu.

Öyle yaptık babam falan bağırdı biraz. Tamam yarın onaylayacagız dediler onayladılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…