Monitör iadesi kabul olmadı

Jelatinlik bir şey yok daha önceden 2monitör iade ettim 2sininde jelatini söküktü. Moralim çok bozuldu kaç aydır 144Hz monitörün hayalini kuruyordum.

demin aradım adamı iade alamayız dedi. Benim yaşım küçük oldugu için fazla takmadı
Tehdit ederek konuş. Bir büyüğün varsa ver o konuşsun. Tehdit ederek derken kastım, mahkemeye, tüketici hakem heyetine başvuracağınızı, iade almak zorunda olduklarını söyleyin.

Kişisel olmayan ürünlerde 14 günlük koşulsuz iade hakkım var.
Ürünü hangi siteden aldın?

N11 aptekteknoloji. Mağaza iademi kabul etmedi diye tekrar taleb oluşturdum. Sebepede ghosting sorunu var dedim. Arkadaşımda aynısını dedi onunkı kabul olmuştu. Eğer olmazsa babamla konusturcam gene olmazsa tüketici hakları.

Jelatin yakmış sizi.

Bu geçerli bir sebep değil, cihazı bozmadın sonuçta.
THH.

Onlardan kaynaklanan bir sorun varsa. Sen bir şeyi bozmadıysan hakkını aramak için tüketici haklarınızı kullanın.

THH'ye gerek kalmadı bir daha iade talebi yolladım ghosting yapıyor diye bu sefer kabul oldu.
Tehdit ederek konuş. Bir büyüğün varsa ver o konuşsun. Tehdit ederek derken kastım, mahkemeye, tüketici hakem heyetine başvuracağınızı, iade almak zorunda olduklarını söyleyin.

Öyle yaptık babam falan bağırdı biraz. Tamam yarın onaylayacagız dediler onayladılar.

Geri
Yukarı