Monitör için Ambilight Kit tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, monitörüm için hazır Ambilight kiti alacağım. Aşağıdaki modellerden hangisini almalıyım veya bunlar haricinde önerdiğiniz başka kitler var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar çok pahalı. Adreslenebilir mi istiyorsunuz? Normal RGB şeritler 50-100 lira aralığında rahatça bulabilirsiniz. 260 lira vermek biraz gereksiz gibi.

Bunlar çok pahalı. Adreslenebilir mi istiyorsunuz? Normal RGB şeritler 50-100 lira aralığında rahatça bulabilirsiniz. 260 lira vermek biraz gereksiz gibi.

Normal RGB şeritler bildiğim kadarı ile o andaki videoya göre renk vermiyor. Yaklaşık 5 yıldır ambilight Philips TV kullanıyorum. Ondan dolayı gözlerim çok alışmış. Yoksa normal RGB şerit de bakabilirdim hocam.

Şansıma bak ya dün gittim ambilight olmayan sese duyarlı RGB LED aldım monitöre bağladım çok mutluydum şimdi bu konuyu gördüm dibim düştü benim LED'lerde USB'den bağlı onları ambilight yapaz mıyız acaba.

Şansıma bak ya dün gittim ambilight olmayan sese duyarlı RGB LED aldım monitöre bağladım çok mutluydum şimdi bu konuyu gördüm dibim düştü benim LED'lerde USB'den bağlı onları ambilight yapaz mıyız acaba.

Şu ürünü bu bu cihazla ambilight yapabilir miyiz hocam birçok yere baktım detay bulamadım ama ona göre hemen satın alayim.

Şu ürünü bu bu cihazla ambilight yapabilir miyiz hocam birçok yere baktım detay bulamadım ama ona göre hemen satın alayim.

Hocam bende hiç yapmadım. Ondan bilemiyorum.

Kullandığım monitör de USB çıkışı yok. Bu ürünü kasaya takarsam aynı etkiyi alır mıyım?

Geri
Yukarı