Monitör için ASUS ve AOC gibi markarlar nasıl?

Bütçe
1000
Arkadaşlar kusura bakmayın yazım hatasından dolayı kısa bi ban yedim linkleri atamadım linkler şöyle:

Hem TN monitör hem 75Hz hem de 1000₺. Almayın daha iyi.

Hem TN monitör hem 75Hz hem de 1000₺. Almayın daha iyi.
Monitör fiyatları çok da ucuz değil. IPS, 144 Hz, 1 ms bir monitör 1500 lira en ucuz.

O bütçede ay TN, 1 ms ya da IPS 5 ms alınır. 2. elde daha iyileri bulunabilir tabii.

Ya da

Bunlar da var

Dediğim gibi 2. elde daha iyileri olabilir ama sıfırlar bu şekilde. 1000 liraya hem IPS hem 1 ms bir monitör zor.
Arttırmayacağım demişsin ama buna da bakabilirsin. IPS, 1 ms, 75 Hz

Monitör fiyatları çok da ucuz değil. IPS, 144 Hz, 1 ms bir monitör 1500 lira en ucuz.

O bütçede ay TN, 1 ms ya da IPS 5 ms alınır. 2. elde daha iyileri bulunabilir tabii.

Ya da

Bunlar da var

Dediğim gibi 2. elde daha iyileri olabilir ama sıfırlar bu şekilde. 1000 liraya hem IPS hem 1 ms bir monitör zor.
IPS'ler pahalı. Daha uyguna VA modeller tercih edilebilir. En pahalı Zowie TN panel bile görüntü olarak kötü. Tamam softluk var, hızlı tepkime süresine, az bulanıklaşmaya sahip ama ekrana bakarken de içimiz açılsın.

IPS'ler pahalı. Daha uyguna VA modeller tercih edilebilir. En pahalı Zowie TN panel bile görüntü olarak kötü. Tamam softluk var, hızlı tepkime süresine, az bulanıklaşmaya sahip ama ekrana bakarken de içimiz açılsın.
Ben tepkime süresinden çok görüntü kalitesine önem veriyorum, o yüzden IPS aldım ve ben alırken fiyatı 60 Hz TN panellerden çok da farklı değildi.

Geri
Yukarı