Çözüldü Monitör için ayrı bir Windows keyi alınmak gerekiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam en başta ne yüklü olacak Windows 7 mi yoksa Windows 10mu bunu nereden öğrenebilirim? Anlama sıkıntınız varsa yorum yapmak zorunda değilsiniz.

Hocam konuyu bilmeyen sizsiniz ve anlatamayan. İşletim sisteminin aktifleştirme keyi ile monitör bağlantısı olduğunu düşünüyorsunuz :D. Konu içerisinde farklı konu açıyorsunuz.
"Peki Windows 7 olarakmı Windows 10 olarakmı geliyor neye göre değişir?"
Siz marketten ekmek istediğinizde size süt mü verirler sence?
Hocam en başta ne yüklü olacak Windows 7 mi yoksa Windows 10mu bunu nereden öğrenebilirim? Anlama sıkıntınız varsa yorum yapmak zorunda değilsiniz.

Hocam konuyu bilmeyen sizsiniz ve anlatamayan. İşletim sisteminin aktifleştirme keyi ile monitör bağlantısı olduğunu düşünüyorsunuz :D. Konu içerisinde farklı konu açıyorsunuz.

Çözüm

Tamam anladım teşekkürler.

Forum için, s. S. S eklenmesi gerekiyor. Konu açmadan önce buraya bakılıp, ihtiyaç halinde konular onaylanırsa daha iyi olur. Maalesef, forumun yaş seviyesi iyice düşüyor.

Evet dostum burayı bilgisayarla alakası olmayan biriside kullanabilir.

Nereden alacaksın PC'yi? Hazır sistem alıyorsan işletim sistemsiz gelir.
hazır

Son düzenleme:

Geri
Yukarı