Monitör kablosu PSU kablosuna takılırsa PSU yanar mı?

jinzo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi kablolar karıştı monitor kablosu ve PSU kablosu ikisi de aynı ayırt etmek imkansız üzerlerinde yazıda yazmıyor ama benim PSU 750W +8 bronz. Ne yapacağım? Kabloyu yanlış takarsam PSU yanar mı ya da baska bir şey olur mu ya da şöyle sorayım, kablo fark eder mi? Sonuçta ikisi de güç kablosu.

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi kablolar karıştı monitor kablosu ve PSU kablosu ikisi de aynı ayırt etmek imkansız üzerlerinde yazıda yazmıyor ama benim PSU 750W +8 bronz. Ne yapacağım? Kabloyu yanlış takarsam PSU yanar mı ya da baska bir şey olur mu ya da şöyle sorayım, kablo fark eder mi? Sonuçta ikisi de güç kablosu.
Kablolarda kopukluk kesik veya patlama gibi bişey olmadıysa kullanabilirsin

Fark etmez PSU'ya taktığın kablo çok ince değil ise sorun olmaz.

Kablolarda kopukluk kesik veya patlama gibi bişey olmadıysa kullanabilirsin
yok hayır kablolar sıfır ayarında teşekkür ederim
Fark etmez PSU'ya taktığın kablo çok ince değil ise sorun olmaz.
kalınlık olarak ikiside aynı sadece psu 750 w olduğu için acaba kaldırır mı diye şüphe ettim kendimce düşündüm ki amper farkı falan vardır belki diye :D

Yok hayır kablolar sıfır ayarında teşekkür ederim.

Kalınlık olarak ikisi de aynı sadece PSU 750W olduğu için acaba kaldırır mı diye şüphe ettim kendimce düşündüm ki amper farkı falan vardır belki diye :D

O kablolar genelde 10'a olurlar PSU'nun 750W olması sorun olmaz kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı