Monitör Kapanıyor Klavye Ve Mouse Çalışmıyor

thichquang

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, diğer benzer konuları okudum ancak bir çözüm bulamadım belki yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm.
Oyun oynadığım sırada değil genelde 3-5 dakika sigara içmek için ara verip geldiğimde monitör birden kendini kapatıyor beyaz ışık kırmızıya dönüyor, mouse ve klavyenin ışıkları gidiyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor, diğer açılan konularda monitör kablolarını vs. dikkatlice temizledim gibi bir takım yorumlar okudum ancak ben de mouse ve klavyede gidiyor kaldı ki kablolarım düzgün ve temiz. PC'yi aktif olarak kullanırken başıma bu sıkıntı hiç gelmedi sanıyorum, yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. (Dönüştürücü vs kullanmıyorum)
Aradan neredeyse 1 hafta geçti, windows updateleri yaptıktan sonra 5 gün gibi bir süre geçti herhangi bir sorun yok sanıyorken bugün oyun yükleme esnasında ekranda görüntü kaldı, bu seferde mouse ve klavye çalışmadı, ardından aç kapat yapıp oyuna girdiğimde biraz oynadıktan sonra tüm sistemi kapattı reset dahi atmadı yardımcı olabilecekler varsa bekliyorum yoksa garantiye yollayacağım, teşekkürler

Son düzenleme:
Düzeldi mi ne yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı