Monitör kargo ücreti ne kadar?

Monitörün muhtemelen darmadağın gideceği ihtimalini de düşünmeni umuyorum ve diyorum ki aşağı yukarı 150-200TL ağırlığına göre de artabilir.

24 inç monitör'ün kargo ücreti ne kadar olur?

Not: İstanbul'dan maraş'a gidecek.

Sahibinden Param Güvende uygulaması ile gönderirseniz PTT üzerinden bedavaya gider.

Sahibinden Param Güvende uygulaması ile gönderirseniz PTT üzerinden bedavaya gider.
Kargo boyu büyük olduğu için monitör kategorisinde param güvende yok.

Ağırlığına, paketlediğiniz kolinin uzunluğuna ebatına göre değişkenlik gösterir. Mümkünse monitörün ayak kısmı portatifse çıkartarak kolinin uzunluğuna göre fiyattan kısabilirsiniz.
300-400 civarı olur diye tahmin ediyorum ben daha bu yıl başında işlemciyi 100 liraya göndermiştim.
Monitörün muhtemelen darmadağın gideceği ihtimalini de düşünmeni umuyorum ve diyorum ki aşağı yukarı 150-200TL ağırlığına göre de artabilir.
PTT hariç diğer kargo firmalarında fazla pahalı monitör orjinal kutusu ile içinde eksik parça olmadan kendi köpüğü ve koruması ile gönderilecek yani PTT'ye versem sorun çıkar mı?

Son düzenleme:
Kargo boyu büyük olduğu için monitör kategorisinde Param Güvende yok.

PTT hariç diğer kargo firmalarında fazla pahalı monitör orijinal kutusu ile içinde eksik parça olmadan kendi köpüğü ve koruması ile gönderilecek yani PTT'ye versem sorun çıkar mı?

Hayır çıkmaz. Kendi kutusunda fazla hareket edemiyor zaten. PTT'de üzerine kıralacak etiketi ve monitör olduğu detayını ekleyin.

Hayır çıkmaz. Kendi kutusunda fazla hareket edemiyor zaten. PTT'de üzerine kıralacak etiketi ve monitör olduğu detayını ekleyin.
Anladım teşekkürler.
Ağırlığına, paketlediğiniz kolinin uzunluğuna ebatına göre değişkenlik gösterir. Mümkünse monitörün ayak kısmı portatifse çıkartarak kolinin uzunluğuna göre fiyattan kısabilirsiniz.
300-400 civarı olur diye tahmin ediyorum ben daha bu yıl başında işlemciyi 100 liraya göndermiştim.
Bu hocalarımında fikirlerini alırsam çok daha fazla emin olacağım. Şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı