Monitör kırıldı

KartalEr

Decapat
Daha fazla  
Ders çalışırken aklım almıyor diye sinirlendim ve kulak içi kulaklığımı monitöre fırlattım ve bu hâle geldi babama söylersem kızacak o kızınca bende iyice mahvolucağım monitör tamir edilebilir mi? Ve tamir ediliyorsa parçayı nereden nasıl temin edebilirim?

Dosya Ekleri

• 16032214052153287149726558206618.jpg
    16032214052153287149726558206618.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 253
Ders çalışırken aklım almıyor diye sinirlendim ve kulak içi kulaklığımı monitöre fırlattım ve bu hâle geldi babama söylersem kızacak o kızınca bende iyice mahvolucağım monitör tamir edilebilir mi? Ve tamir ediliyorsa parçayı nereden nasıl temin edebilirim?
Monitörden daha fazla fiyat çıkar.

LCD Panelin değişmesi gerekir ama tutacak ücretin haddi hesabı yok. Dürüst olun ve babanıza açıkça söyleyin. Eminim dürüst olduğunuz için sizi üzmez

Babana söyle bence. Sen gizli iş yaparken yakalarsa daha çok kızar.

Tamir edilmesi için direkt yeni bir ekran paneli takılması gerek. Ücreti de monitör parasından sadece malzeme parası işçilik hariç yaklaşık 4 kat pahalıya mal olacaktır.
Neyse üzülmeyin, öfkeyle kalkan zararla oturur derler ama o kadar da zararda değilsiniz gibi kıl payı. Mevcut monitör zaten ihtiyarlamış. Yeni sıfır bir montör alın ya da bütçeyi söyleyin biz bir şey önerelim. Ama yeni monitöre de böyle yapmayın. Sakın. :D

Sakin ol ders manyağı olma boş beleş işler onlar öncelikle bu kulaklık nasıl bir kulaklık ki o ekranı kırmış.

Tamir edilmesi için direkt yeni bir ekran paneli takılması gerek. Ücreti de monitör parasından sadece malzeme parası işçilik hariç yaklaşık 4 kat pahalıya mal olacaktır.
Neyse üzülmeyin, öfkeyle kalkan zararla oturur derler ama o kadar da zararda değilsiniz gibi kıl payı. Mevcut monitör zaten ihtiyarlamış. Yeni sıfır bir montör alın ya da bütçeyi söyleyin biz bir şey önerelim. Ama yeni monitöre de böyle yapmayın. Sakın. :D
Hocam konudan biraz sapacak ama sizin Yalan Haber Ajansına ne oldu? Yeni yalan haber yazacaktım bir türlü blogu nereden gireceğimi bulamadım

Geri
Yukarı