Monitör klavye fare dahil 8000 TL sistem toplama

Bütçe
8000

M_eso

Femtopat
Daha fazla  
İlk kez masaüstü alacağım. Bütcem her şey dahil 8000 TL (klavye fare monitör işletim sistemi kasa) bilgisayar toplamak istiyorum, önerilerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,
Bu sistemi önerebilirim, size fiyat performans bakımından iyi bir sistemdir. Hangi oyunları oynıcaksınız bilmiyorum ama ekran kartı, işlemci ve RAM'ler işinizi görür. Dilerseniz parça değişikliği yapabilirsiniz. Möniter, klavye, fare ekleyebilirsiniz. Aşağı linki bırakıyorum.

Selamlar,
Bu sistemi önerebilirim, size fiyat performans bakımından iyi bir sistemdir. Hangi oyunları oynıcaksınız bilmiyorum ama ekran kartı, işlemci ve RAM'ler işinizi görür. Dilerseniz parça değişikliği yapabilirsiniz. Möniter, klavye, fare ekleyebilirsiniz. Aşağı linki bırakıyorum.

Hocam bu sistemde bulunan SSD (Adata SU630), kasa(GamePower Wraith) ve PSU(GamePower 550Watt) can sıkacak ürünler, alınmamalıdır. @Samotne Ciasteczka @RPM

Son düzenleme:
Hocam bu sistemde bulunan SSD (Adata SU630), kasa(Gamepower Wraith) ve PSU(Gamepower 550Watt) can sıkacak ürünler, alınmamalıdır. @Samotne Ciasteczka @RPM

Can sıkıcak ürünler olsa satışa çıkmazdı. Artı olarak PC hocası topluyor. Onlar toplarken bunların hepsini göz önünde bulundurup test edip öyle satış için veriliyor. Bir sıkıntı çıksaydı zaten böyle bir sistemi yayınlamazlardı. :)

Can sıkıcak ürünler olsa satışa çıkmazdı. Artı olarak PC hocası topluyor. Onlar toplarken bunların hepsini göz önünde bulundurup test edip öyle satış için veriliyor. Bir sıkıntı çıksaydı zaten böyle bir sistemi yayınlamazlardı. :)

Attığınız sistemin içinde 5500 XT var ve sistemin fiyatı 5600 TL bandında ?

Attığınız sistemin içinde 5500 XT var ve sistemin fiyatı 5600 TL bandında?

Evet? Normalde toplandığında daha yüksek çıkıyor fiyatı.

Evet? Normalde toplandığında daha yüksek çıkıyor fiyatı.

5450 TL. Kasanın hava akışı daha iyi 80+ Gold sertifikası var senin attığında bronzdu.Ayrıca kronik sorunlu SSD'de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı