Monitör mü alınmalı yoksa bilgisayar mı yenilenmeli?

Sizce Hangisini Alayım

• Monitör Al

Oy: 1 6,3%
  • Bilgisayarını Değiştir

Oy: 14 87,5%
  • İnterneti Çöz (Nasıl Yapacağımı Bilmiyorum)

Oy: 1 6,3%

• Oy verenlerin toplamı
    16

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eski bilgisayarımı birkaç gün önce birkaç parçasını yeniledim ama dış kasa ve işlemci hala yenilenecek ve RAM takılması gerekiyor.
Bir dahaki hafta elime 3000 TL geçecek bilgisayarımda Zula dahi oynayamıyorum yani o kadar kasıyor. Elime geçen 3000 TL ile i7'li 2. el bir bilgisayar alabilirim.
Ancak ekran kartı yok kasada yani kendi bilgisayarımın ekran kartını ona takabilirim ama sorun şu ki internetim de çekmiyor yani oyunlarda pingim çok yüksek.
Bilgisayarımda iyi bir Wi-Fi adaptör olmasına rağmen modemle aramdaki mesafe 4 metre (Ethernet kablosu çekemiyorum) ve monitörüm eski bir monitör yani sizce. Monitörü mü alayım? Bilgisayarı mı yenileyim?
Yoksa internete mi çözüm bulayı? Nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Eski bilgisayarımı birkaç gün önce birkaç parçasını yeniledim ama dış kasa ve işlemci hala yenilenecek ve RAM takılması gerekiyor.
Bir dahaki hafta elime 3000 TL geçecek bilgisayarımda Zula dahi oynayamıyorum yani o kadar kasıyor. Elime geçen 3000 TL ile i7'li 2. el bir bilgisayar alabilirim.
Ancak ekran kartı yok kasada yani kendi bilgisayarımın ekran kartını ona takabilirim ama sorun şu ki internetim de çekmiyor yani oyunlarda pingim çok yüksek.
Bilgisayarımda iyi bir Wi-Fi adaptör olmasına rağmen modemle aramdaki mesafe 4 metre (Ethernet kablosu çekemiyorum) ve monitörüm eski bir monitör yani sizce. Monitörü mü alayım? Bilgisayarı mı yenileyim?
Yoksa internete mi çözüm bulayı? Nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Bilgisayarını yenile en azından bazı oyunlari oynamaya başlarsın sonra da interneti çözersin.

düz mantık
monitör değişince oyun oynayamıyorsun
bilgisayarını güçlendirince veya değiştirince oyun oynayabiliyorsun. Bu versusun kazananı bilgisayarını güçlendirmektir.

Bilgisayar özelliklerini yazabilir misin?
Cihaz adı DESKTOP-JC59T8F
İşlemci Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50 GHz
Takılı RAM 4,00 GB
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Neden kablo çekemediğini anlamadım ama bence PC yenile

Ailem İzin Vermiyor Ama belki Bir Şekilde İkna Edebilirim diye Düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı