Monitör mü önce alınmalı, SSD mi?

Sonuçta GTX 1080'de alsan GTX 1050 Ti'da onun performanını göreceğin yer monitörün. O yüzden önce düzgün bir monitör alman daha iyi olur bence.

Hdd ile rahatça kullanabilirsiniz bilgisayarı.Daha az perfomans alırsınız o kadar. Monitöre öncelik verin bence. Ssd yokken hdd vardı. Ama mönitörsüz hiçbir bilgisayar olmadı.

Hdd ile rahatça kullanabilirsiniz bilgisayarı.Daha az perfomans alırsınız o kadar. Monitöre öncelik verin bence. Ssd yokken hdd vardı. Ama mönitörsüz hiçbir bilgisayar olmadı.
Monitörü var SSD alana kadar idare edebilir. Hiç kimse konuyu doğru dürüst okumuyor mu?

Aktif dönüştürücü kullansam işime yarar mı
Görüntü alabilirsiniz. Sonuçta eski bir monitör şimdilik alana kadar kullanılabilir.

Monitörü var SSD alana kadar idare edebilir. Hiç kimse konuyu doğru dürüst okumuyor mu?

Görüntü alabilirsiniz. Sonuçta eski bir monitör şimdilik alana kadar kullanılabilir.
Konuyu gayet iyi okudum 1360x768 çözünürlükte monitör küçük olur. Yani önce monitörü alsın ssd kaçmıyor. Onu demeye çalışıyorum. Hemen ahkam kesip, atıp tutmayın.

Konuyu gayet iyi okudum 1360x768 çözünürlükte monitör küçük olur. Yani önce monitörü alsın ssd kaçmıyor. Onu demeye çalışıyorum. Hemen ahkam kesip, atıp tutmayın.
Demeye çalıştığım eski bir monitörü var zaten idare edip SSD alabilir. Tüm demek istediğim budur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı