Monitör mü yoksa kulaklık mı daha öncelikli olmalı?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam şimdi bir yakınımız var. Bana kulaklık alacak SteelSeries Arctis 7+ modelini. Hocam aynı fiyata ASUS monitör var. Benim kulaklığımda mikrofon yok ben 50TL'lik otobüs kulaklıklarına benziyor fotoğraf koyarım alt tarafa. Monitörüm 21.5 inç ve 60Hz. Ama PC o kadar da iyi değil. Monitör alsam boşa gider mi para diye düşüdüm PC kötü diye. Sizce hangisi daha mantıklı?

Dosya Ekleri

• 900c5ceb-b9fc-4b51-99e9-3b7c3bbec4b0.jpg
    900c5ceb-b9fc-4b51-99e9-3b7c3bbec4b0.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi bir yakınımız var. Bana kulaklık alacak SteelSeries Arctis 7+ modelini. Hocam aynı fiyata ASUS monitör var. Benim kulaklığımda mikrofon yok ben 50TL'lik otobüs kulaklıklarına benziyor fotoğraf koyarım alt tarafa. Monitörüm 21.5 inç ve 60Hz. Ama PC o kadar da iyi değil. Monitör alsam boşa gider mi para diye düşüdüm PC kötü diye. Sizce hangisi daha mantıklı?

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Kötü bir sistemde monitöre değmez.

Hocam bu sene PC'yi her türlü değiştireceğim zaten. Ama şu an zamanı değil o yüzden monitör ve kulaklık arasında kalmıştım.
PC her türlü değişecekse monitör almanı öneririm. Kalitesiz kulaklık kullanmak kulağa pek zarar vermez ancak kalitesiz monitör kullanmak göze ciddi zarar veriyor, o yüzden monitörü değiştirmek şart.

Yukarıda attığımız monitörü tercih edebilirsin, senin attığın monitör biraz sorunlu.

PC her türlü değişecekse monitör almanı öneririm. Kalitesiz kulaklık kullanmak kulağa pek zarar vermez ancak kalitesiz monitör kullanmak göze ciddi zarar veriyor, o yüzden monitörü değiştirmek şart.

Yukarıda attığımız monitörü tercih edebilirsin, senin attığın monitör biraz sorunlu.

Hocam monitör alırsam 2. monitörüm olacak. Yazılımla uğraşıyorum lazım olur 2 monitör ama şu anlık çok lazım değil ama ileride zam gelir diye arada kalmıştım.

Tamamdır hocam abi bana hem monitör ben kulaklık verecekmiş. Bir tık şanslıyım gibi ama hayırlısı.

Teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı