Monitör nerede takas edilir?

ViewSonic VA2215-H 22 inç 1080p monitör Sinerji'den almıştım, takas etmek istediğim 768 p monitör 19 inç.

Ben kabul edeceğini bile sanmıyorum bizim buradaki insanlar biraz soğuk oluyor.

Hocam ederler ama dikkatli karar vermenizi tavsiye ederim sonradan üzülebilirsiniz.

ViewSonic VA2215-H 22 inç 1080p monitör Sinerji'den almıştım, takas etmek istediğim 768 p monitör 19 inç.

Ben kabul edeceğini bile sanmıyorum bizim buradaki insanlar biraz soğuk oluyor.

Git sor.

Verir sana 500-600₺'lik ekranı senin ekranı da birine güzel paradan satar keyfine bakar. Arkandan da nasıl keklikler var der.

Git sor.

Verir sana 500-600₺'lik ekranı senin ekranı da birine güzel paradan satar keyfine bakar. Arkandan da nasıl keklikler var der.

Hocam ama sıfır olarak satıyor bilgisayarcı biraz kazıkçı da 2000 TL demişti babam sorduğunda o istediğim monitöre.

Bir de garantiyi kaybettim taşınırken yine de alır mı?

Hocam ama sıfır olarak satıyor bilgisayarcı biraz kazıkçı da 2000 TL demişti babam sorduğunda o istediğim monitöre.

Üstüne para ister ben bunu alırsam satamam diye. :D

Git 2.el'den bir tane 768p monitör al elindekini de sat.

Bir de garantiyi kaybettim taşınırken yine de alır mı?

Adamın cinsine bakar. Git sor.

Ben olsam satamam elimde kalır 300-500 üstüne ver alayım derim. Sonrasında da gelen birine çok temiz bir abimden aldım 3500-4000₺ diye veririm gider.

Üstüne para ister ben bunu alırsam satamam diye. :D

Git 2.el'den bir tane 768p monitör al elindekini de sat.

Adamın cinsine bakar. Git sor.

Ben olsam satamam elimde kalır 300-500 üstüne ver alayım derim. Sonrasında da gelen birine çok temiz bir abimden aldım 3500-4000₺ diye veririm gider.

Tamamdır, yarın ilk işim gidip soracağım. Eğer üstüne para filan isterse dediğiniz gibi 2.elden satarım bunu. 1500-1200 civara alırım sonra.

İste gittim, sordum. Dedi ederiz, sonra evden geldim, götürdüm monitörü. Karşılığında 1440x900 bir monitör verdi, Vestel. Yanında VGA kablo verdi. Eve gittim, bir baktım, çizik var üstünde. Neyse tamam, dedim, VGA kablosu bir baktım ekran kartımda yoktu. Gittim, indim yine 5 kat merdivenle in çık, dedim kasamda DVI var. Gitti dedi ki bizde DVI kablo yok, VGA'nin ucuna dönüştürücü taktı, sonra eve gittim 5 kat merdivenle çıktım bu sefer verdiği dönüştürücü DVI ama ekran kartimdaki DVI'ya olmuyor. Gittim, verdiği monitörü geri verdim. Sonra dedim ki HDMI'li monitör yok mu, dedi yok, sonra sinirlenip ona verdiğim monitörü geri getirdi. Annem demişti sıfır seninki, mal mısın diye. İşte doğru demiş, akılsız başın cezasını ayaklar çeker, sonuç olarak eski monitörümü geri aldım. Mutluyum, satmayacağım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belliydi zaten böyle bir şey olacağı en başından beri. Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı